BIST 1.538
DOLAR 7,66
EURO 9,10
ALTIN 415,65
HABER /  GÜNCEL

Gelini gören düğün fotoğrafçısı damadın burnunu kırdı!

Sosyal medyada yayılan "Fotoğrafçıdan damada anlamlı dayak" haberi doğrulandı. Fotoğrafçı Facebook hesabından yaptığı açıklamada "Evet maalesef durum bu" ifadelerini kullandı ve "Çocukların saçına duvak takılmaz, kır çiçekleri ile süslenmiş taçlar takılır ancak. Saygılarımla" mesajıyla olayı doğruladı.

Abone ol

Malatya'da düğün fotoğrafçılığı yapan Onur Albayrak, bir düğün için fotoğraf çekimine gittiğinde yaşı küçük görünen geline kaç yaşında olduğunu sordu. Posta'nın haberine göre “15” cevabını alınca da “çocuk gelin fotoğrafı çekemem” diyerek duruma tepki gösterdi. Bunun üzerine damat, anlaşmayı bozduğu gerekçesiyle fotoğrafçı Albayrak ile tartıştı. Israrla çekimin yapılmasını isteyen damat ile fotoğrafçı arasında yaşanan yaşanan kavgada damadın burnu kırıldı.

"HİÇBİR KUVVET BANA..."Sosyal medyada paylaşılan haber fotoğraflarının ardından açıklama yapan Onur Albayrak, "İki gündür bu haberi görüp gerek arayan gerek mesaj yazan tüm dostlara teşekkürler. Evet, maalesef durum bu. Keşke yaşanmasaydı ama yaşandı. Bir daha olsa gene "çekmiyorum" der miyim? evet derim. Kimse kusura bakmasın, çocuk gelin de çocuk istismarıdır benim gözümde ve hiç bir kuvvet bana o çocuğun gelinlikle fotoğrafını çektiremez. Çocukların saçına duvak takılmaz, kır çiçekleri ile süslenmiş taçlar takılır ancak. Saygılarımla" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Albayrak, sosyal medyada yayılan bu haberle ilgili bir açıklama yaptı. Albayrak'ın yine sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle:

"İki gündür bu haberi görüp gerek arayan gerek mesaj yazan tüm dostlara teşekkürler. Evet maalesef durum bu keşke yaşanmasaydı ama yaşandı bir daha olsa gene çekmiyorum dermiyim evet derim. Kimse kusura bakmasın çocuk gelin de çocuk istismarıdır benim gözümde ve hiçbir kuvvet bana o çocuğun gelinlikle fotoğrafını çektiremez çocukların saçına duvak takılmaz kır çiçekleri ile süslenmiş taçlar takılır ancak saygılarımla."

ÖNCEKİ HABERLER
Ayşenur Bahçekapılı kimdir aslen nereli eşi oğlu kim
İsrailli vekillerden Mescid-i Aksa'ya baskın! Provokasyon...
İOKBS sınav sonucu ne zaman 2018 Bursluluk sonucu açıklaması net tarih
Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısı davasında istenen cezalar
Bedelli askerlik için sürpriz açıklama! Ertelenebilir
Ufuk Tatar otopsi sonucu nasıl ölüm nedeni ne çıktı?
Bakan olan milletvekilleri kim kabine listesinde ismi olanlar...
Vergi borcu olanlar dikkat! Bakanlık açıklayacak
Dray nedir trenin dray olması demek ne demek anlamı
Yeni bakanlar kimler? İnternette dolaşan 2 bomba kabine listesi
Yorumlar 13 yorum