HABER /  FENERBAHÇE

Fenerbahçe'de Volkan Demirel belirsizliği

Ali Koç ve yönetim, Volkan Demirel’le yolları ayırıp kaleyi Harun Tekin ve Berke Özer’e emanet etmek istiyor. Ersun Yanal ise farklı düşünüyor.

Yeni sezonun kadro çalışmalarına şimdiden başlayan Fenerbahçe'de Volkan Demirel ikilemi yaşanıyor. Ali Koç ve Comolli, Volkan'la sözleşme yenilenmemesi konusunda ısrarcı. Teknik direktör Ersun Yanal ise Volkan'ın 1 yıl daha takımda kalıp, tecrübesiyle yeni oluşturulacak kadroda aktif rol almasını istiyor.

Başkan geri adım atmıyor
Fanatik'te yer alan habere göre; Ali Koç, Volkan’ın son senesi olacağı görüşünden geri adım atmadı. Başkan ve yöneticiler, 37 yaşındaki file bekçisiyle sezon sonunda yolları ayırmayı planlıyor. Başkan Koç, yeni sezonda özellikle 19 yaşındaki Berke Özer’in daha fazla şans bulmasını istiyor. Sportif direktör Damien Comolli’nin de görüşü bu yönde.

Ersun Yanal 'kalsın' diyor
Ersun Yanal ise farklı düşünüyor. Tecrübeli teknik adam, yeni sezon öncesi kadroda ciddi bir yapılanmaya gitmeyi planlıyor. Büyük değişimin yaşanacağı sezonda, 17 yıldır Sarı- Lacivertli formayı terleten Volkan Demirel’in kendisine fazlasıyla yardımcı olacağı görüşünde. Yanal, bu nedenle Volkan’ın en azından 1 sezon daha kalmasından yana. Tarafların bu konuyla ilgili olarak sezon sonunda toplantı yaparak, son kararı verecekleri öğrenildi.

1 yıllık yeni sözleşme imzalamıştı
Volkan Demirel, 2002 yılından beri formasını giydiği Fenerbahçe ile sezon başında 1 yıllık yeni sözleşme imzalamıştı.

Ali Koç ne demişti?
Ali Koç, konuyla ilgili olarak, “Volkan Demirel’in son senesi. Mukavelesi seneye bitiyor. Önümüzdeki yıl Berke ve Harun var” ifadelerini kullanmıştı.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Halı saha maçı sakatlığında 5 önemli nokta! Sakatlanınca ilk yapacağınız şey
Emlak Katılım Bankası'dan şube atağı
McGregor noktayı koydu
Güneş gözlüklerindeki büyük tehlike! Bunları sakın almayın
1 Nisan sonrası araç satacak olanlar dikkat!
Palu ailesi davasında beklenmedik gelişme! Tuncer Meryem'in yerini söyledi
Yorumlar 1 yorum