BIST 4.752
DOLAR 18,82
EURO 20,52
ALTIN 1.157,29
HABER /  POLİTİKA  /  AK PARTİ

Fatma Şahin'e coşkulu karşılama! Kadın bir anda Şahin'in önüne yattı

Gaziantep'te AK Parti'li Fatma Şahin'in yeniden seçilmesinin ardından belediye çalışanları ve vatandaşlar Şahin'i coşkuyla karşıladı. Şahin, tebrikleri kabul ederken bir kadın yere uzandı.

Abone ol

Sabah saatlerinde Büyükşehir Belediyesi önünde davul zurna eşliğinde halay çeken vatandaşlar, bina önüne gelen Şahin'in üzerine gül yaprakları serpti. Fatma Şahin, vatandaşların ve belediye çalışanlarının sevgi gösterisi karşısında duygulu anlar yaşadı.

"Gazianteplilere hizmet için çalışacağım"

Seçimlerde aldığı başarıyı aile olmaya bağlayan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, "Bugün elde ettiğimiz bu başarı sadece benim değil aile olarak hepimizin başarısıdır. Vefanız için, kardeşliğiniz için, bu zor coğrafyada ve bu zor dönemde dağ gibi arkamızda durduğunuz için Allah hepinizden razı olsun" dedi. AK Parti'nin 15 seçimden birinci olarak çıktığını hatırlatan Fatma Şahin, yeni dönemde oy veren, vermeyen tüm Gazianteplilere hizmet için çalışacağını da sözlerine ekledi.

Şahin'i görünce yere uzandı

Karşılama sırasında bir kadının Fatma Şahin'in yürüdüğü esnada yere uzanması ise dikkat çekti. Fatma Şahin kadını görür görmez elini uzattı, korumaların da yardımı ile kadın ayağa kalktı. Şahin ardından yerden kalkan vatandaşa sarıldı. Görüntüler sosyal medyada da gündem oldu.