BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39
HABER /  GÜNCEL

Evren Dinçer aslen nereli yaşı kaç eşi kimdir?

Türk siyasetinin genç isimlerinden biri olan Evren Dinçer aslen Aksaraylı ve 1981 doğumlu. 2006 yılında memuriyet hayatı başlayan Evren Dinçer, İdari Bilimler Fakültesin'den mezun oldu. Akademik alanda yayınlanan çeşitli makale ve tebliğlerde de bulunan Evren Dinçer evli.

Abone ol

Siyasetin genç simalarından biri olan Evren Dinçer aslen Aksayalı ve 1981 doğumlu. 2006 yılında memuriyeti başlayan Enver Dinçer, çeşitli makalaler de yazmıştır.

EVREN DİNÇER KİMDİR: 1981’de Aksaray’da doğan Evren Dinçer, ilk ve orta öğrenimini Aksaray’da tamamladı. Lisansını Niğde Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde tamamlayan Evren Dinçer, Yüksek Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü , insan kaynakları yönetimi üzerine tamamladı. Ankara Üniversitesi, İnsan kaynakları Yönetimi bölümüne devam etmektedir.

2006 yılında memuriyet hayatına başlayan Evren Dinçer, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda Personel Başkanlığı görevlerini yürüttü.

Ankara ve Nevşehir Tabiat Varlıkları Koruma Bölge Kurul üyeliklerinde bulunan Evren Dinçer, birçok STK içerisinde yer aldı. Akademik alanda yayınlanan çeşitli makale ve tebliğlerde de bulunan ve evli olan Evren Dinçer, iyi derecede İngilizce bilmektedir..

ÖNCEKİ HABERLER
Mehmet Demirkol'dan bomba Ersun Yanal iddiası
Savcı Sayan aslen nereli eşi Gülşah Sayan ve çocukları kimdir?
Sırrı Süreyya Önder cezaevine teslim oldu
FETÖ'den tutuklanan işadamının dev oteli icradan satışa çıkarıldı
Haftanın hakemleri açıklandı
Haftasonu marketler açık mı kaçta açılıyor kapanış saati kaç?
Yorumlar