BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55
HABER /  MEDYA

Esra Erol'da ensest kurbanı Hasan Can'ın annesi, babası ve dedesi...

Esra Erol'da geçtiğimiz günlerde duyulan ensest skandalının yankıları hala devam ediyor. Canlı yayında öz dayısının aynı zamanda babası olduğunu öğrenen Hasan Can tüm Türkiye ile birlikte büyük bir şok yaşadı. Annesi henüz 13 yaşındayken öz kardeşinin tecavüzüne uğrayan ve bu vahim olaydan sonra dünyaya gelen Hasan Can'ın annesine babasına ve dedesine kin yağdı.

Abone ol

Hasan Can kimdir, öz annesi, babası ve Hasab Can'ın dedesi kim şimdi neredeler soruları merak konusu oldu. Esra Erol canlı yayına öz annesini bulmak için giden Hasan Can hayatının şokunu yaşadı. Hasan Can'ın öz babası öz dayısı çıktı! Ensest olay stüdyoyu yıktı. Daha 14 yaşındayken öz kardeşi Mevlüt Eke'nin tacizine uğrayan Hasan Can'ın annesi çocuğunu ebeye bırakıp kaçmıştı. 

Esra Erol'un programına öz annesini aramaka için gelen Hasancan isimli vatandaş acı gerçekle yüzleşti. Uzun yıllardır annesini arayan Hasancan'ın tecavüz sonucu doğduğu ortaya çıktı!

Dün canlı yayına telefonla bağlanan biyolojik anne, 13-14 yaşlarında, kendime sahip çıkamadım, sana nasıl sahip çıkayım. Sana kapım her zaman açık ama ben lenf kanseriyim. Psikolojim bozuk benim. Babam seni çöpe atmadı. Hastayım gelemem." dedi.

SKANDAL ORTAYA ÇIKTI: Çocuk yaşta öz ağabeyi Mevlüt Eke tarafından tecavüze uğrayan Kezban Hanım'ın bu birlikteliğinden Hasancan'ın dünyaya geldiği öğrenildi. Henüz 13 yaşında olduğu ve ailenin bu konunun üstünü örtmek için Hasancan'ı evlatlık vermek zorunda kaldığı ortaya çıktı. Esra Erol'da gerçeği öğrenen Hasancan "siz nasıl insanlarsınız, hem sizden hem kendimden utanıyorum" diyerek şokta olduğunu ifade etti.

Çocuk istismarlarının yaşandığı ve devlet büyüklerinin harekete geçtiği şu günlerde, 13 yaşındaki bir çocuğa öz ağabeyin tecavüz etmesi akıllara durgunluk getirdi.

ÖNCEKİ HABERLER
Afrin'de terör hedefleri işte böyle vuruldu...
2018 AÖIHL sınav giriş belgesi alma internetten
Hastane'de dehşet! Doktor temizlik şefini vurdu...
Lisede taciz iddiası öğrencileri ayağa kaldırdı
Yozgat KYK Müdürlüğü taşeron işçi kesin-red listesi
A Milli Takım 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde ikinci torbada
Yorumlar