HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Trabzonluyum" çıkışı: Hemşehrilerimi mi aldatacaksın?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekrem İmamoğlu'na yönelik, "Çıkmış ne diyor? Trabzonluyum. Ya sen 'Trabzonluyum' diyerek benim Trabzonlu hemşehrilerimi mi aldatacaksın?" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pendik'te düzenlenen mitingde önemli açıklamalarda bulundu. 

"Rastgele kişilerle bu iş yürütülmez"

Sen Trabzonluyum diyerek benim Trabzonlu hemşehrilerimi mi aldatacaksın? Burada mesele hangi şehirden olup olmadığın değil adam olup olmadığın önemli. Bizim adayımız Başbakanlık da yaptı ardından TBMM Başkanlığı'na getirdik. İstanbul'a sıradan birisi olmaz dedik. 'Binali Bey gel seni Büyükşehir belediye başkanı yapacağız' dedik. Rastgele kişilerle bu iş yürütülmez. Burası İstanbul... Burada kalite, vasıf dünyayı tanımak önemli. Binali kardeşim dünyayı tanıyor. Bay Ekrem sen neresini tanıyorsun? Bu iş öyle kolay değil. Sadece yarınımız var.

"Hiç kimse Binali Bey'e gelip de diyet ödetmeye kalkamaz"

İnşallah pazar günü sandıklara hakim olacağız, gitmeyen olursa onları tutup sandıklara getireceğiz. Binali Bey'in tek borcu İstanbul'adır. Hiç kimse Binali Bey'e gelip de Kandil'dekiler gibi diyet ödetmeye kalkamaz. Bizim sorumluluğumuz Allah'a ve millete. Pendik'te de sizlere hizmet siyaseti taahhüt ediyoruz

Pazar günü için söz istedi

Pendik'te de sizlere hizmet siyaseti taahhüt ediyoruz. Sizlerden de pazar günü için söz almak istiyorum. Pendik belediye başkan adayımızın tek gayesi ilçemizin hayallerini gerçeğe dönüştürmektir.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Optimar'dan seçime günler kala çok tartışılacak anket: İstanbul, kıl payı Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Handan Toprak Benli'den suç duyurusu CHP'li adayın eşi belediyeyi bastı
Fitch Ratings,Türk bankacılık sektörü güçlü
Barcelona'nın en iyi golleri Messi'den
Tanzim satışı marketlerde başladı patates ve soğan fiyatları açıklandı
Aykut Kocaman: Konya’da mutluyum
Rabia Bala Hatun kimdir Osman Gazi'nin ilk eşi ve çocukları
Yorumlar 12 yorum