HABER /  GÜNCEL

Erdoğan: Trenden inenler bir daha binemeyecekler!

Erdoğan Ordu'da aday tanıtım toplantısında Ak Parti'den ayrılmış isimler için çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Erdoğan; ''Birlikte yola çıktık, milletvekili oldular, belediye başkanı oldular, bakan oldular, ama trenden indiler. Trenden inenler de bir daha zaten bu trene binemediler ve binemeyecekler'' dedi.

Erdoğan: Trenden inenler bir daha binemeyecekler!

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu'nda AK Parti Ordu Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, tanıtım toplantısında konuştu.

Erdoğan AK Parti'nin kuruluşunda yer almış ve daha sonra ayrılmış isimlere göndermede bulunaracak ''birlikte yola çıktık, milletvekili oldular, belediye başkanı oldular, bakan oldular, ama trenden indiler. Trenden inenler de bir daha zaten bu trene binemediler ve binemeyecekler'' açıklamasında bulundu. Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

NE ÇEKTİYSEK HESABI OLANLARDAN ÇEKTİK: Siyasetin bir hasbiliği vardır. Hem de hesabiliği vardır. Hasbilik işte ideal olanıdır. Hesabilik, menfaat çetelerinin hakim olduğu yerdir. Ne çektiysek hesabi olanlardan çektik. Ve onlar hep gölgelediler, hep lekelediler ve onlarla da yol yürüyemedik.

TRENDEN İNENLER BİR DAHA BİNEMEYECEKLER: Onlar yol ve dava arkadaşı olmadılar, yolda bıraktılar. Kimler olabileceğini biliyorsunuz. Yola çıktık, milletvekili oldular, belediye başkanı oldular, bakan oldular, ama trenden indiler. Trenden inenler de bir daha zaten bu trene binemediler ve binemeyecekler. Onun için benim istediğim niye yok? Ne olur bu tür şeyler olmasın.

Yorumlar 33 yorum