BIST 1.342
DOLAR 7,87
EURO 9,37
ALTIN 457,71
POLİTİKA

Erdoğan 'Gerekirse tanzim satışları belediyelerin eliyle kurarız'

fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Erdoğan ''Gerekirse tanzim satışları belediyelerin eliyle kurarız. En ucuz fiyata ürünleri getiririz'' açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yerel seçim startını Sivas mitingiyle verdi. Erdoğan ilk mitingini Sivas'ta yaptı ve burada halka hitap etti.

Cumhurbaşkaı Erdoğan son günlerde tartışma konusu haline gelen sebze ve meyve fiyatlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.  İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

NE DİYORLAR DOMATES, PATLICAN PATATES: Bizler Cudi’de Gabar’da Tendürek’tde terörle mücadeleyi verirken onları temizlerken sıfırlarken sizin söylediğinize bakın. Biz bunları yaparken birileri bizleri farklı yerlerden vurmaya çalışıyor. Ne diyorlar domates, patlıcan patates…Ya düşünün be bir merminin fiyatı nedir? Düşünün benim Mehmedimin giyinip kuşanıp bu teröristlere karşı verdiği mücadelenin bedeli nedir bir düşünün.

GEREKİRSE TANZİM SATIŞLARI BELEDİYE ELİYLE KURARIZ:Bunları bu iktidar yapıyorsa başarıyorsa… Siz hala domates, patates, sivri biber konuşuyorsunuz. Yani bizi Corc, Hans bir yerlerden vurmak istiyor bunlar da onlara el ayak oluyorlar. Biz mücadeleyi hep kazandık kazanmaya da devam edeceğiz.Gerekirse tanzim satışları belediyelerin eliyle kurarız. En ucuz fiyata ürünleri getiririz dedik.

Sitene Ekle
Yorumlar