HABER /  MAGAZİN

Emre Altuğ'un ortağından iflas iddiasına açıklama

Emre Altuğ'un ortağı olduğu gece kulübü Alaçatı Gazino Sako'nun mali krize girdiği, kapanacağı iddia edilmişti. Şarkıcı Deha Bilimlier ''Kulüpten paramı alamadım, dava açıyorum'' demişti. Emre Altuğ'un ortağı Kaan Dağdelen, iflas iddialarına açıklık getirdi.

Emre Altuğ'un ortağından iflas iddiasına açıklama

Emre Altuğ'un ortağı olduğu gece kulübü Alaçatı Gazino Sako'nun mali krize girdiği, kapanacağı iddia edilmişti. Şarkıcı Deha Bilimlier ''Kulüpten paramı alamadım, dava açıyorum'' demişti.

Emre Altuğ'un ortağı Kaan Dağdelen ''Herkes parasını aldı. Sanatçı maliyetleri fazla diye bazı programları iptal ettik. Bayramda Emre Altuğ, Linet, Yaşar, Erol Evgin konser verecek'' dedi. 

"MEKAN SANATÇI AVINA ÇIKMIŞ"
Alaçatı Gazino Sako'da konser veren Deha Bilimlier, Instagram hesabından şöyle bir yazı paylaşmıştı:

''Verilen sözler tutulmayıp, konser ödemelerini zamanında yatırmayan, Çeşme Alaçatı'da adeta sanatçı avına çıkmış Gazino Sako adlı mekan ile anlaşmamız sona ermiştir! Ben ve benim gibi olup da söyleyemeyen birçok sanatçı dostum adına da bu bilgilendirmeyi yapıyorum! Bu piyasaya çok yeni girdikleri için bu devranın bu şekilde döneceğini zanneden bu işletmeye avukatım aracılığı ile ayrıca hukuki süreç de başlatıyoruz"

Yorumlar