BIST 1.496
DOLAR 7,30
EURO 8,83
ALTIN 413,21
MEDYA

Elimi Bırakma 57. bölüm fragmanı

Elimi Bırakma dizisi 57. yeni bölümüyle 10 Aralık 2019 Salı akşamı TRT 1'de olacak. Elimi Bırakma'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Elimi Bırakma 57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Elimi Bırakma 10 Aralık 2019 Salı akşamı TRT 1'de...

Amerika’da aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mert’le bilinmez diyarlara yelken açar.

Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerika’daki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk, ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenk’in asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenk’in bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yarattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenk'in hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Çukur 79. bölüm ilk sahne: 3. sezon 12. bölüm
Vuslat 32. bölüm fragmanı
Savaşçı 85. bölüm fragmanı
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 13. bölüm 2. fragmanı
Ferhat ile Şirin 3. bölüm 2. fragmanı
Payitaht Abdülhamid 99. bölüm fragmanı
Mucize Doktor 13. bölüm 2. fragmanı
Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm 2. fragmanı
'HDP kapatılsın' sözleri CNN Türk'ü karıştırdı
ABD'li oyuncu Robert Davi'den İstanbul Havalimanı'na övgü