BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15
HABER /  GÜNCEL

Ehliyet nasıl yenilenir gerekli belgeler neler?

Ehliyet yenileme işlemi nasıl olur, ehliyet yenilemek için gerekli belgeler nedir ve ehliyet yenileme için nasıl ve nereden başvuru alınır sorularının yanıtı haberimizde. 2018 ehliyet yenileme gerekli belgeler ve online ehliyet yenileme başvuru EGM sayfası internetaber'de.

Abone ol

Ehliyet yenileme nasıl olur, ehliyet yenileme için gerekli belgeler nelerdir detayları derledik. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM)'den online randevu alınması gerekiyor. Ehliyet yenileme için gerekli evraklar nelerdir? S

Eski Tip Sürücü Belgesinin Değiştirilmesi için gerekli belgeler şunlar...

1. Eski sürücü belgesi 2. Nüfus cüzdanı, Pasaport veya Avukatlık Kimliği 3. Sürücü sağlık rapor 4. 15 TL (13 TL değerli kağıt bedeli, 2 TL vakıf payı) bedelinin vergi dairelerine veya anlaşmalı bankalara yatırıldığına dair makbuz 5. 2 adet fotoğraf (5x6 ebadında arka fon beyaz olacak şekilde biyometrik vesikalık fotoğraf) 6. Kan grubunu belirtir belge veya yazılı beyan.

NOT: Trafik tescil kuruluşlarında harç, değerli kağıt ve hizmet bedeli ücretleri elden tahsil edilmeyecektir. Ücretlerin Maliye Bakanlığının veznelerine veya anlaşmalı bankalara yatırılması gerekmektedir.

ÖNCEKİ HABERLER
İzmir'de askeri uçak düştü! Şehit haberleri geliyor
Esrar partisi verip canlı yayın yapınca sonları kötü oldu
Bylockta isimleri çıktı! MEB 1272 kişinin çalışma iznini iptal etti
2018 hac ücretleri oda tercihli konaklama kişi başı kaç lira?
Cuma mesajları resimli uzun kısa güzel sözler
İran’da Covid-19 vaka sayısında düşüş yaşanıyor
Yorumlar