EDİRNE Müftülüğü'nün iki katlı ahşap binası çıkan yangında tamamen yandı.
Abone olEdirne Müftülüğü binası yangında kullanılamaz hale geldi. Selimiye Camisi yakınlarında Ercan Biçer Sokak’taki binada henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Çok sayıda itfaiye ekibi, yanan binaya müdahalede bulundu. Yangın, ekiplerin müdahalesi sonucu söndürüldü. Soğutma çalışmaları devam ediyor.
BU FOTO GALERİYE BAKIN
![Türkiye'nin ilk mRNA aşısı için geri sayım başladı! Müthiş gelişme](https://img.internethaber.com/rcman/Cw640h400q95gc/storage/files/images/2021/01/18/asi-zXyV_cover.jpg)
Foto Galeri
Türkiye'nin ilk mRNA aşısı için geri sayım başladı! Müthiş gelişme