HABER /  MAGAZİN

Ebru Şallı'ya şok gönderme: Tekne kiralık kadın kiralık

Bu yıl bitmeden evlenmeyi planlayan Ebru Şallı ile Uğur Akkuş'un tekne tatilinden fotoğraflar bugün basında yer aldı. Bunun üzerine Instagram hesabından göndermeli bir paylaşımda bulunan Gonca Sağlam, “Tekne kiralık, kadın kiralık, gülüşler kiralık... Gerçek olan tek şey hasta bir çocuk tek başına” ifadelerinde bulundu.

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, geçen yaz dönemi boyunca magazin gündeminde en çok konuşulan isimlerden biri haline geldiler. İlişkileri, Akkuş evliyken başlayan çift, aşk yaşamaya devam ediyor.

Uğur Akkuş'un evli olduğu dönemde, Ebru Şallı ile aşk yaşaması bir hayli tepki toplamıştı. Olaylı bir şekilde Gonca Sağlam’dan boşanan Uğur Akkuş şu sıralar evli olduğu dönemde aşk yaşadığı eski manken ve model Ebru Şallı ile birlikte özel bir teknede tatil yapıyor.

GONCA SAĞLAM İHANETİ UNUTMADI
Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Sağlam da paylaşımlarına devam ediyor. Gonca Sağlam’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Sağlam, sosyal medya hesabının hikaye kısmında çok konuşulacak bir paylaşıma daha imza attı. İşte aldatılan genç kadının o paylaşımı;

ÖNCEKİ HABERLER
A101 büyükbaş kurbanlık fiyatları hissesine göre kaç para?
Kredi kartlarına yeni düzenleme!
BlackBerry Ghost ve Ghost Pro duyuruldu!
Samsung Galaxy Tab A tanıtıldı!
PTT sınavı hangi illerde olacak 2018 yazılı sınav yerleri
Af yasası son gelişmeler bugün ne oldu 2020
Yorumlar