BIST 1.376
DOLAR 8,15
EURO 9,72
ALTIN 453,29
HABER /  GÜNCEL

e-okul takdir teşekkür hesaplama ve karne notu sorgulama ekranı 2018

2018 eğitim yılı son ders zili 8 Haziran cuma günü çalacak ve 3 aylık yaz tatili başlayacak. e okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden e-okul karne görme ekranı aktif durumda. e-okul karne notları görme ve takdir teşekkür hesaplama 2018 ekranı e-okul.meb.gov.tr'de.

Abone ol

e-okul.meb.gov.tr ile çocuğunuzun karne notlarını ve takdir mi teşekkür mü alıyor sorunun yanıtını 8 haziran 2018 cuma gününü beklemeden öğrenebilirsiniz. e-okul veli bilgilendirme sistemi giriş ekranı, e-okul karne notları ve takdir teşekkür hesaplama ekranı 2018 detayları haberimizde. 

e-okul.meb.gov.tr karne notları görme ve e-okul karne bakma ekranı aktif edildi. Ayrıca e-okul veli bilgilendirme sistemi takdir teşekkür hesaplama ekranıyla çocuklarınızın takdir mi teşekkür mü aldığını öğrenebilirsiniz.

2017-2018 eğitim yılı 8 haziran cuma günü sona eriyor. Milyonlarca öğrenci cuma günü karnelerini alacak. Ancak veliler 8 haziran cuma gününü beklemeden çocuklarının karne notlarını e-okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden öğrenebilirler. 

e-OKUL GİRİŞ EKRANI 2018: e-okul karne notları nasıl öğrenilir sorusunun yanıtını sizler için derledik. Veliler MEB'in e-okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden karne notlarını, devamsızlık durumu ve takdir teşekkür hesaplama sistemine erişebilirler.

e-okul.meb.gov.tr adresine giren veliler ekranda e-OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ bölümüne öğrencinin TC Kimlik Numarası ve okul numarasını girerek e-okul karne notları öğrenme sayfasına ulaşabilirler.

e-OKUL VBS TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA 2018: Takdir teşekkür hesaplama 2018 ekranı da e-okul veli bilgilendirme sistemi 2018 sayfasından öğrenilebiliyor.

MEB e-okul veli bilgilendirme sistemi takdir teşekkür hesaplama ekranı da e-okul.meb.gov.tr'de.

e OKUL NEDİR NASIL ÇALIŞIR: Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notları devamsızlık merkezi sınav başarıları ve nakil işlemleri gibi şeyler e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi 2016 ile yapılabilmekte. e-okul ile bir öğrencinin okula kaydından mezuniyetine kadar olan bütün süreci içinde barındırır.

e-okul ile veliler okul tarafından veya öğretmenler tarafından kendilerine yapılan duyurulara ulaşabilir, ders programları derslere giren öğretmenler gibi bilgilere ulaşabilir, sınav tarihleri öğrencinin yaptığı devamsızlıklar gibi şeyler öğrenilebilir.

E-OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ 2018 GİRİŞ YAPMA: Öğretmen ve idareciler E-Okul yönetim bilgi sistemi ile öğrencilerin ve okul bilgilerinin çok daha etkin ve merkezi bir sistemde yönetimi, girişi ve düzenlemesi gibi işlemleri daha pratik şekilde gerçekleştirebilmeleri sağlanırken E-Okul veli bilgilendirme sistemi ise çocuğunuz ile ilgili olan güncel eğitim bilgilerine pratik şekilde ulaşabilmenize yardımcı oluyor. E-Okul yönetim bilgi sistemi ile öğretmen ve idareciler tarafından okul ve öğrenci bilgilerinin merkezi bir sistem içerisinde hatasız ve güncel olarak düzenlenebilmesine yardımcı oluyor. Dijital ortamda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan E-Okul yönetim bilgi sistemi girişi, internet dünyasında bulunan E-Okul internet sayfasında öğretmen ve idareci giriş bölümünden yapılabiliyor.

E-Okul yönetim bilgi sistemi girişi işlemleri öğretmen ve idarecilere Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen 'kullanıcı adı' ve 'şifre' bilgilerini girerek yapılabiliyor. Öğretmen ve idareciler E-Okul yönetim bilgi sistemi ile birlikte idareciler okula dair öğrenci dosyası girişi, düzenlemesi ve güncellemesi, öğrenci fotoğraf girişi ve güncellemesi, nakil kaydı işlemleri, kayıt işlemleri, gelişim raporları, haftalık ders programı hazırlığı ve derslere giren öğretmen bilgisi gibi işlemler gerçekleştiriliyor. E-Okul yönetim bilgi sistemi içerisinde öğretmenler ise öğrencilerin not bilgisi, devamsızlık bilgisi, karne bilgisi, gelişim raporları ve performans notları gibi işlemleri gerçekleştirebiliyor

ÖNCEKİ HABERLER
Bu da Demirtaş'ın seçim anketi! Yüzde 50'yi geçen var mı?
'Boşanmak istiyorum' dedi sonrası tüyler ürpertti
Perinçek çok iddialı! Muharrem İnce'ye oy verir mi?..
Vaat de vaat! ölçü yok izan yok... Millet yemez bunu...
ALES sonuçları 2018 ALES sonuç görüntüleme sayfası
Son seçim anket sonuçlarına MHP'den sert tepki
Bavuldaki cesedin kimliği belli oldu! Bakın kim çıktı
Başkan Uysal Ataşehirlilerle sokak iftarında buluştu
Eski Mossad şefinden şok itiraf! Netanyahu savaş açma emri verdi
2018 Arefe günü ne zaman-hangi gün Hz. Muhammed özel duası
Yorumlar