YAZARLAR

Dünya harp tarihine geçecek başarı...

Dünya harp tarihine geçecek büyük bir başarıya imza atıldı. Bir aylık süre içinde 1641 terörist imha edildi ve bir tek sivilin dahi burnu kanamadı.

Süleyman ÖZIŞIKsuleyman@internethaber.com

Mehmetçik'in Afrin'e girişinin üzerinden tam bir ay geçti. Bubir aylık süre içinde YPG'nin kurduğu tuzaklar tek tektemizlendi. 

"Asla düşmez" denilen Burseya Dağı baştaolmak üzere 78 nokta teröristlerin elinden alındı.

Operasyona giderken kameralara "Düğünegidiyoruz" diyen 32yiğit şehit düştü. Teröristlerin açtığı ateşsonucu 143 askerimiz yaralandı.

Bunların yanı sıra...

Dünya harp tarihine geçecek büyük bir başarıya imza atıldı. Biraylık süre içinde 1641 terörist imha edildi. 

İnsanın rakamsal olarak tek tek saydığında bile yorulduğu birrakamdan bahsediyoruz. 36 ülkenin 3 yılda DEAŞ'a veremediğizayiatı, YPG'ye bir ay içinde yaşattıçocuklarımız...

Üstelik, alnımıza kara leke çalmadan, başımızı yere eğmedenyaptılar bunu...

Bir tek sivilin dahi burnunu kanatmadılar!

Amerika Ortadoğu'da her gün onlarca, hatta yüzlerce sivilikatletti. Öldürdüğü toplam sivil sayısı milyonu,milyonları buldu. 

Bizim ordumuzun böyle bir şey yaptığını duydunuz mu? Duymadınız,duyamazsınız ve duymayacaksınız. 

Sivillerin arkasına saklanan teröristlerin açtığı ateş sonucu 8şehit verdiğimiz an bile, elleri tetiğe gitmedi. Bırakın sivilvatandaşı, tek bir sivilin evinin önündeki yaprak dahi zarargörmedi. 

Ortadoğu'ya sözüm ona özgürlük ve demokrasi getiren barbar dünyanınfaili olan ülkeler, on binlerce kadına ve çocuğa tecavüz etti.Gördükleri her şeyi ganimet sayıp yağmaladı, ülkelerinzenginliklerini talan etti. 

Bir de Mehmetçik'e bakın!

El Bab, Cerablus ve son operasyon bölgesi olan Afrin'de hiçkimsenin arına, namusuna, malına el uzatmadı. 
 
Dünya gözünü dikmiş, Türk Ordusu'nun hata yapmasınıbekliyor. Mehmetçik'in bir sivili öldürmesini, bir kadınatecavüz etmesini, bir mazlumun malına el uzatmasınıbekliyor. 

Beyhude bir bekleyiş bu!

Peygamber Ocağı'ndan çıkan ordununböyle şeyler yapmadığını ve yapmayacağını zamanlaanlayacaklar...

Bunları yapmadıkları gibi, üzerine kurşun yağdıran teröristi yaralıolarak yakalıyor, eliyle su içirip tedavisini yapıyor bizimçocuklarımız.

Böyle mukaddes bir ordu işte!..

Terör örgütü mensupları ve yandaşları, kimi zaman sahtefotoğraflarla dünyaya bu imajı vermeye çalışıyor.  Afrin'le veMehmetçik'le uzaktan yakından ilgisi olmayan bazı katliamfotoğraflarını internete atıp, "Sivil katliamıyapılıyor" diyerek kamuoyu oluşturmaya çalışıyor.

Ama nafile...

Gerek TSK, gerekse Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü,yayınlanan fotoğrafların gerçeği yansıtmadığınıanında paylaşıyor.

Hangi fotoğrafın hangi tarihte, hangi ülkede ve hangi olaydayaşandığı tek tek belgeleniyor. 

Sosyal medyadaki vatan evlatları da twitter, facebook, instagramgibi sayfalar üzerinden bu fotoğrafların sahte olduğunu kamuoyunaduyuruyor. 

Demem o ki kardeşim...

Her yönüyle ama her yönüyle dünyaya örnek olan muhteşem bir orduyasahipsin. Yerküre üzerinde Zeytin Dalı'nı böyle şereflişekilde taşıyan başka bir ordu yok!

Bırak "Afrin'e gideyim" demeyi, çıkarkafandan bu hayali isteği...

Orada sana, bana ihtiyaç yok. Senin ordunun şerefliaskeri işini zaten layıkıyla yapıyor. Hem de dünya harptarihine geçecek büyük bir başarıyla yapıyor. 

Sana düşen görev ne biliyor musun?

Sen, sana böyle kusursuz bir ordu nasip eden Allah'a şükret,cephedeki Mehmetçik için bol bol dua et. 

Sosyal medyada "Türkiye sivillerikatlediyor" diyerek sahte fotoğraflarla Mehmetçik'ekara çalmaya çalışanlarla mücadele et. Türk Silahlı Kuvvetlerimensuplarına hakaret edenleri takip et. 

Gördüğün haini ve hainliği ilgili yerlere bildir, gerisinekarışma!

Yorumlar58 yorum