BIST 5.188
DOLAR 18,81
EURO 20,45
ALTIN 1.165,85
GÜNCEL

Düğünde otomatik silahlı maganda dehşeti

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerin adresi Pakistan’dan. Bir düğünde maganda dehşeti saniye saniye amatör kamerayla kaydedildi.

Pakistan’da bir düğünde maganda dehşeti yaşandı. Otomatik silahla havaya ateş açan şahıs, silahın ağırlığı nedeniyle eli inince misafirleri hedef aldı. Olayda 2 kişi ağır biçimde yaralandı. O anlarsa amatör kameraya yansıdı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle