BIST 5.192
DOLAR 18,81
EURO 20,43
ALTIN 1.164,91
GÜNCEL

Hastane önünde doğum anı kamerada!

Orta Amerika ülkesi El Salvador'da yaşayan 32 yaşındaki hamile kadın Delmi, çok yoğun olduğu için alınmadığı hastanenin karşısında bir parkta doğum yaptı.

Görüntüler Orta Amerika ülkesi El Salvador olan Chalatenango'daki Dr Jose Edmundo Vasquez Hastanesinin karşısında bir parkta kaydedildi. 32 yaşındaki hamile kadın Delmi, doğum sancılarının artması sonucu hastaneye getirildi. Ancak hemşire hastane çok yoğun beklemelisin diyerek kadını hastaneye almadı. Ağrıları dayanılmaz seviyede olan kadın çareyi hastanenin karşısındaki bir park da doğum yaparak buldu. Delmi, delil olarak da görüntüleri kaydedip sosyal medyada paylaştı. Kısa sürede 160 binden fazla izlenen görüntüler sonucu hastaneye soruşturma açıldığı bildirildi...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle