HABER / MEDYA

Diriliş Ertuğrul bugün var mı 99.yeni bölüm ne zaman var?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman Diriliş Ertuğrul 99.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT 1 hayranları üzerecek Diriliş Ertuğrul kararı geldi. Peki Diriliş Ertuğrul 13 Aralık 2017 Çarşamba günü yayınlanmayacak mı?

TRT 1'in ilgiyle izlenen ve reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 99.yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Çarşamba günleri ekrana gelen Diriliş Ertuğrul bugün de yayınlanmayacak. Peki Diriliş Ertuğrul 99.bölüm ne zaman?

TRT 1'in büyük izleyici kitlesine sahip olan dizisi Diriliş Ertuğrul, her hafta izleyicisine nefes kesen sahneler izletmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümde neler olacağı ise oldukça merak ediliyor. Fakat Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Peki Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmadı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL BU HAFTA NEDEN YOK? İşte yapılan resmi açıklama; ''Önceki hafta plotomuzda meydana gelen yangının, çekim koşullarımızı zorlaştırması nedeniyle bölümümüzün yayınına bir hafta ara vermek durumunda kaldı. Kalitemizden ödün vermemek amacıyla yapmış olduğumuz zorunlu arayı anlayışla karşılayacağınıza inanıyoruz.'' Diriliş 'Ertuğrul' heyecan ve aksiyon dolu 99. bölümüyle 20 Aralık Çarşamba günü ekranlara gelecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 98. BÖLÜMDE NELER OLDU? Ertuğrul, Karacahisar Kalesi’nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan’ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan’ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan’ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi’ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan’ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi. Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan’ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi? Bu hadise karşısında Bahadır Bey’in tutumu ne olacak? Amacına ulaşan Emir Saadeddin bundan sonra ne yapacak?
Ares’in planı doğrultusunda kendini farklı bir kişi olarak tanıtıp Kayı Obası’na sızan Titan, hedefi olan Ertuğrul’un oğlu Gündüz’le yakınlaşabilecek mi? Ares, Ertuğrul’un oğlu Gündüz üzerinden kurduğu planında başarıya ulaşabilecek mi?

Yorumlar