HABER /  2018 GENEL SEÇİMLERİ

Dikkat çeken yazı: En deneyimli ve en tutarlı aday Perinçek

Bugünkü yazısında cumhurbaşkanı adaylarını değerlendiren Sabah Gazetesi yazarı Mehmet Barlas'ın Doğu Perinçek için yaptığı tespitler dikkat çekti.

Abone ol

Sabah gazetesi yazarı Mehmet Barlas, bugünkü yazısında Cumhurbaşkanı adaylarını değerlendirdi.

Mehmet Barlas, “FETÖ ve PKK ile mücadele konusu bunların gündeminde değil” başlıklı yazısında “Bütün adaylar harıl harıl kampanyalarını sürdürüyorlar. Aslında mutluluk verecek bir tablo bu. Çoğulcu demokrasi Türk siyasetinin yerleşik bir öğesidir... Her adayın kendisinin kazanacağına olan inancı, meydan mitinglerindeki konuşmalarından da, televizyonlarda yapılan söyleşilerden de anlaşılıyor. Yani adayların demokrasinin sonucuna olan güvenleri tam...” ifadelerini kullandı.

“PERİNÇEK BU AÇIDAN EN DENEYİMLİ VE EN TUTARLI ADAYDIR”

“FETÖ ve PKK ile mücadelenin devamı konusunda ise sadece Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın varlığı, biz seçmenlere güven vermekte” diyen Barlas’ın şu satıları dikkat çekti:

“CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile İyi Parti'nin Meral Akşener'i ise, gerek FETÖ gerekse PKK ile mücadeleyi adeta önemsemiyorlar. Bir başka deyişle kazanma ihtimalleri olmayan bu adaylar, sahada top gezdirmekten ve demokrasimize olan güvenimizi artırmaktan öteye pek bir şey yapmıyorlar. Aslında Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek bu açıdan en deneyimli ve en tutarlı adaydır.

Şimdilik durum bu merkezde...”

ÖNCEKİ HABERLER
Arefe günü bankalar açık mı kaça kadar açık-2018
Yıldırım'dan 'TİKA'yı kapatacağım' diyen İnce'ye yanıt
İl-ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü telefon numaraları-81 il tam liste
Piyasada dolaşan söylenti doğru mu dolar neden yükseldi
Eski ortak GSM bayisinde dehşet saçtı
Sınır kapıları açıldı Suriyeliler Avrupa'ya böyle gidiyor
Yorumlar 3 yorum