BIST 9.374
DOLAR 31,04
EURO 33,62
ALTIN 2.032,57
HABER /  MAGAZİN

Demet Akalın Ece Erken neden kavga etti yeni haber kirli çamaşırlar döküldü!

Magazin basını son günlerde Ece Erken ile Demet Akalın arasında yaşanan kavganın nedenini konuşuyor. Beyaz TV ekranlarında Söylemezsem Olmaz magazin programında moderatör olan Ece Erken bir dönem yakın arkadaşı olan Demet Akalın'a ateş püskürttü. Akalın'ı kirli çamaşırları ortaya dökmekle tehdit etti.

Abone ol

Ece Erken ile şarkıcı Demet Akalın arasındaki kavga olay oldu, herkes bu kavganın nedeninin araştırıyor bir zamanlar dost olan ikilinin şimdi neden düşman olduğu sorusunun yanıtını araştırıyor. Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz programında hem moderatör hem de yorumcu olan Ece Erken şarkıcı Demet Akalın hakkında bomba itiraflarda bulundu. Aralarında geçen yazışmaları canlı yayında ifşa eden Ece Erken, Demet Akalın'ı kirli çamaşırları bir bir ortaya dökmekle tehdit etti. 

Ece Erken'in oğlu Eymen Uçar'ın babası Serkan Uçar ve ailesi ile ilgili Demet Akalın'ın söylediklerini canlı yayında bir bir açıkladı. Demet Akalın'ın tapelerinde ifşa etmekle tehdit eden Ece Erken zehir zemberek açıklamalar yaptı.

BUGÜN EN ŞEFFAF HALİMLE KONUŞACAĞIM: "Beni yıllardır tanıyorsunuz, ben özel hayatımla ilgili gereken zamanda konuşurum biliyorsunuz. Ama bu gün en şeffaf halimle konuşacağım en saf halimle konuşacağım. 40 yaşındayım bir tane evladım var 3,5 yaşında. Maalesef Uçar olan bir biyolojik babası var. Serkan Uçar oğluma babalık yapmıyor. Şuanda ben Serkan Uçar, annesi Halime Uçar ve elti Güldeniz Uçar ile mahkemeliğim."

NEDEN MAHKEMELİK OLDULAR: Neden mahkemelik olduğunu ise Erken şu sözlerle açıkladı "Öfke kontrolü olmayan çocuğumun babası Serkan Uçar Eylem'i evinde yatılı olarak istiyor. Daha önce Güldeniz Uçar(elti) ve Serkan Uçar başka magazin programlarında yazışmalarını görmüşsünüzdür benden ne kadar nefret ettiklerini. Ben çocuğumu bu ailede yatılı kalmasını istemiyorum. Eğer mahkeme böyle bir karar verirse başımın üstüne. Ama çocuğumu Uçar ailesiyle sadece uzmanlar gözetiminde görüştürmek istiyorum. Sadece bir nafaka var nafakayı da 3 ayda bir alıyorum. Serkan Uçar nafakayı da çok gördü nafaka indirimine gitti o davada devam ediyor. "

DEMET AKALIN OLAYIN NERESİNDE:  Ece Erken'in iddiasına göre Demet Akalın bundan 2 ay önce sabahın 8'de cep telefonuna mesaj atıyor ve Güldeniz Uçar (Ece Erken'in eltisi, Serkan Uçar'ın abisinin eşi) ile ilgili diyor ki "Bu aile senden ne istiyor. Yüze yakın bir çok sahte hesap açmış bir çok magazin sitesinde seninle ilgili hakaretler ediyor"

Ecer Erken ayrıca Demet Akalın'ın bu ailenin başka bir aileyi dolandırdığını mesajlarında söylediğini aktardı ve ilk defa duyduğum olay değil diyede sözlerine ekleyip Demet Akalın ile yaptığı mesajlaşmayı canlı yayında paylaştı.

Buraya kadar her şey normal gelebilir ama Ece Erken'in asıl sinirlendiği olay ise Demet Akalan'ın Serkan Uçar ve ailesiyle ilgili bu kadar laflar söyleyip sonra sosyal medyadan yakınlaşması ve takibe alması.

Demet Akalın'ın Serkan Uçar ve ailesiyle yakınlaşmasına sinirlenen Ece Erken canlı yayında Akalın'a "2 ay önce Serkan Uçar ve ailesi hakkında bana bunları söyleyen Demet Akalı dün Serkan uçar ve yengesi Güldeniz Uçar'ı sosyal medyadan takibe alıyor ve onlarla yazışıyor. Ben insanların bu kadar kötü olduğunu düşünemiyordum ama o kadar kötüler ki! Evladım söz konusu olmasa yine konuşmazdım. Demet Akalın'ın gerçek yüzü bu ama. Gülben Ergen ile kavga etti ilk işi Erhan Çelik'i takibe almak oldu.Erhan Çelik'in sözlerini paylaştı sayfasında.

-Ben her zaman diyorum bu camiada dostluk yoktur diye. Demet Akalın, İbrahim Kutluay ile kavga edip evden atılınca evimi açtım. Evimi açtığım için o anki sevgilim sonra eşim oldu Tuncer Öztarhan benden ayrıldı. Nedenini anlatayım mı Demet Akalın? Mahkemelik olduk senle. Mahkemeyi geri çektin.Neden mahkemeyi de geri çektiğini anlatayım mı? Tapeler felan...Hadi o zaman hodri meydan her şeyi konuşalım.Sen şuan mahkemelik olduğum ve dolandırıcı olduğunu söylediğin ailenin 'senden nefret ediyor,her gün senle yatıp kalkıyor hastalık derecesinde sana düşman' dediğin aileyi takibe alıyorsun ve sonrada diyorsun ki'biz eski dostuz' Hadi bakalım mahkemede hepsinin hesaplayacak,hepsine cevap vereceksiniz. Benle yazışmasını önce çıkartacağız sonrada ne kadar eski bir dost olduğunu bir ispatla bakalım"