BIST 9.097
DOLAR 31,38
EURO 34,05
ALTIN 2.100,98
GÜNCEL

Cübbeli'den İslamoğlu'na şehit göndermesi!

Cübbeli Ahmet Hoca: 'Mustafa İslamoğlu'nun, 'Devlet şehitliği istismar ediyor. Madem öyle, kendi çocuklarını göndersinler' lafı bu kişinin vatan müdaafası diye bir derdi olmadığının delilidir.'

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Mustafa İslamoğlu'na şehit göndermesi geldi. Cübbeli Ahmet Hoca resmi Facebook hesabından "Mustafa İslamoğlu'nun, 'Devlet şehitliği istismar ediyor. Madem öyle, kendi çocuklarını göndersinler' lafı bu kişinin vatan müdaafası diye bir derdi olmadığının delilidir" mesajı yayınlandı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle