BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83
MEDYA

İstanbullu Gelin 36. bölüm 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 36. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 36. yeni bölümüyle 9 Şubat 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 36. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 9 Şubat 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Şevkat Yerimdar 37. bölüm 2. fragmanı
Payitaht Abdülhamid 37. bölüm 2. fragmanı
Narkozun etkisiyle Erik Dalı'nı söyleyen çocuk
YPG'nin mühimmat deposunu böyle bastılar
Bomba iddia ayrılığın ardında Aslışah Alkoçlar mı var?
Kimse üşüdüm demesin!
Güvenlik Uzmanı Mete Yarar: Afrin’in TSK tarafından alınmama ihtimali yok
Afrin'de terör evine nefes kesen baskın!
Hülya Avşar'ın hüsrana uğradığı an!
Kulaklarını kanatan performans! Adnan Oktar, aslanının sesine dayanamadı