MAGAZİN

Bomba iddia ayrılığın ardında Aslışah Alkoçlar mı var?

Hande Subaşı Altuğ Leblebici'nin ani bir kararla ayrılık kararı alması dikkat çekmişti. 2 yıllık ilişkinin aniden bitmesi ihanet iddialarını gündeme getirmişti.

Hande Subaşı - Altuğ Leblebici aşkının ani bir şekilde bitmesi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 2 yıllık ilişkinin ardından gelen ayrılık, ihanet iddialarını da gündeme getirmişti. Fakat üçüncü kişinin ismi hiç duyulmamıştı. Bugün Magazin D'de yayınlanan haberde Hande Subaşı-Altuğ Leblebici aşkınının bitmesine Aslışah Alkoçlar neden iddia edildi. 

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar