HABER /  GÜNCEL

Çöken fabrika duvarı 8 otomobili hurdaya çevirdi!

ADANA’da kullanılmayan bir fabrikanın duvarı park halindeki araçların üzerine çöktü. Olayda 8 araç kullanılmaz hale geldi.

ADANA'nın Seyhan ilçesinde meydana gelen olayda; vatandaşlar yüksek bir ses duyması üzeri dışarı baktığında araçların üzerine duvar çöktüğünü gördü. Vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Duvarı çökmesi neticesinde 8 araç kullanılamaz hale gelirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Olay, dün akşam saatlerinde Seyhan ilçesi Döşeme Mahallesi'nde meydana geldi. Kullanılmayan fabrikaya ait çevre duvarı büyük bir gürültüyle yıkıldı. Bu sırada duvar kenarında park halinde bulunan 8 araç hurdaya döndü.

Çöken fabrika duvarı 8 otomobili hurdaya çevirdi!

Olayın meydana geldiği yerde ise, büyük toz bulutu oluştu. Gürültüyü duyan çevredeler ise deprem olduğunu sanarak evlerini boşalttı. Sokağa inenler ise, duvarın yıkıldığını görünce polise haber verdi.

Bu sırada olay yerine gelen araç sahipleri otomobillerini kullanılamaz halde görünce polisi şok yaşadı. Kimsenin yaralanmadığı olayla, polis ve belediye ekipleri çevredekilerin ifadesini aldı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Mülteci kampına füze düştü: 4 ölü, 7 yaralı!
Esrarengiz olay: 4 gün nöbet tuttular!
17 yaşındaki Buket'in çok acı sonu! Doğum gününde...
Ahlak bürodan bin polisle eğlence mekanlarına baskın!
Kars'ta akrabalar arasında 'arazi' kavgası: 1 ölü, 1 yaralı!
Bugün gelen kar yolları kapattı! Meteoroloji 15 gün sürecek diyor
Yorumlar 2 yorum