BIST 8.026
DOLAR 28,87
EURO 31,48
ALTIN 1.923,50
HABER /  MEDYA

Çilek Kokusu 12. bölüm şok finali izleyin

Çilek Kokusu 12. bölüm ekran başına kiltledi Burak Volkan kavgası şok etti. Aslı'nın garson olduğu ortaya çıktı. Çilek Kokusu 13. bölüm fragmanları yayında...

Abone ol

Çilek Kokusu 12. bölüm final sahnesi yine heyecanlandırdı. Çilek Kokusu 12. bölümde Volkan ve burak Aslı için kavga etti Aslı ise tercihini yaptı ve Volkan'ı seçti. Aslı'nın garson olduğunu öğrenen Defne ise yeni oyunlar peşinde. Çilek Kokusu 12. bölüm izlryin... Çilek Kokusu 13. bölüm fragmanları yayınlandı. Çilek Kokusu  13. bölüm 1. ve 2. fragmanları internethaber'de...

İŞTE 13. BÖLÜM FRAGMANI

Çilek Kokusu 12. bölümde Aslı'nın garson olduğunu öğrenen Çağla bunu koz olarak kullandı ve Aslı'yı rezil etti. Burak ve Volkan'ın arası da Aslı yüzünden açıldı. iki kuzen yumruk yumruğa kavga etti.

screen-shot-2015-09-09-at-10.40.46-am.png

ÇİLEK KOKUSU 12. BÖLÜMDE NE OLACAK?

Çağla, Burak’la olan  ilişkisinin bitmesine her geçen gün daha da hırslanmaktadır. Burak’ı geri almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Kulübe giderek Burak’la konuşur. Burak’ın kararlı tavrı karşısında deliye döner. Bu arada Aslı’nın kulüpte garson olarak çalıştığını öğrenen Çağla’nın eline büyük bir koz geçmiştir. Bunu en iyi şekilde kullanmak için planlar yapmaya başlar. Evinde bir davet verir. Davete Volkan ve Aslı’yı davet eder. Amacı Aslı’yı küçük düşürüp rezil etmektir ama olaylar hiç de planladığı gibi gelişmez.

11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İŞTE ÇİLEK KOKUSU 11. BÖLÜM FİNAL SAHNESİ

screen-shot-2015-09-03-at-8.24.08-am.png

Burak ve Aslı her geçen an birbirleriyle daha da yakınlaşmaktadır. Bu arada Burak’ın ani ayrılık kararıyla yıkılan Çağla’nın Burak’tan vazgeçmeye niyeti yoktur. Bunun için her şeyi yapmaya hazırdır.  Gölge gibi Burak’ın peşinde olan Çağla,  Aslı ile kulüpte karşılaşır. Her şeyin sorumlusu olarak Aslı’yı görmektedir.

screen-shot-2015-09-02-at-9.38.52-am.png

Çağla’nın gazabına uğrayan Aslı’nın imdadına Volkan yetişir. Aslı’ya karşı bir şeyler hissetmeye başlayan Volkan’la Burak arasında kıyasıya bir mücadele başlar. Bu mücadelenin galibi kim olacaktır?