BIST 1.533
DOLAR 7,48
EURO 9,02
ALTIN 412,59
MAGAZİN

Cem Yılmaz: Ben, Tarkan ve Athena Gökhan...

İbrahim Selim'in Youtube kanalına katılan Cem Yılmaz yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. Yılmaz sık sık eleştiriye maruz kalan Tarkan ve Athena Gökhan ile ilgili yaptığı açıklamayla yine gündem oldu.

Cem Yılmaz: Memleketteki bütün kötülükleri yapan üç kişi var

Cem Yılmaz, geçtiğimiz hafta İbrahim Selim'in Youtube kanalındaki programa katılmış ve burada yaptığı keyifli sohbetle ve gündeme yönelik açıklamalarıyla dikkat çekmişti.

Kendisine yöneltilen sorulara büyük bir içtenlikle yanıt veren Cem Yılmaz, aynı zamanda program vesilesiyle kendisini rahatsız eden bazı konulara da açıklık getirdi. Sosyal medya hesabı üzerinden gündeme dair paylaşımlarda bulunan ve bu paylaşımları üzerinden kimi zaman hak etmediği eleştirilere maruz kalan Cem Yılmaz, Selim’in programında bu konuya değindi ve yapılan eleştirilerin ne kadar haksız olduğunu yaptığı bir espri üzerinden gösterdi.

Başarılı isim gündeme dair göndermeleriyle öne çıkan Tarkan ve Athena Gökhan’ı hatırlatarak “Sosyal medyadan benim anladığım kadarıyla üç kişi var memleketteki bütün kötülükleri yapan; ben, Tarkan ve Athena Gökhan” ifadelerini kullandı.

YILMAZ’IN PAYLAŞIMINI BEĞENDİ
Cem Yılmaz’ın kendisine yaptığı bu göndermeyi beğenen Gökhan Özoğuz, Twitter hesabı üzerinden komedyenin laflarıyla ilgili olarak: “Ya mükemmel, Cem Yılmaz’a bak 100 yılda bir gelenlerden diyorum” yorumunu yaptı.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Hakan Şükür'den yeni UBER açıklaması: Bulaşıkcılık yaptım
2-4 Mart VarVar İndirimi'nde süper fırsatlar!
İstanbul'a asit yağmuru yağacak mı? Bünyamin Sürmeli açıkladı
Kapkaç şüphelisi güvenlik kamerasında
Yunuslar itfaiyecilere eşlik etti o anlar kameralara böyle yansıdı
Ramo ilk bölümüyle sosyal medyayı salladı! Final sahnesi şoke etti
Isparta'da yolcu otobüsü devrildi!
Sakarya'da şoför minibüsünü kullanırken okey oynadı
New York Times gazetesi paylaştı! İran'ın düşürdüğü Ukrayna uçağıyla ilgili yeni görüntü
İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu'ndan Ali Koç'a ağır sözler