BIST 4.813
DOLAR 19,18
EURO 20,79
ALTIN 1.214,34
HABER /  MEDYA

Çalıkuşu Son Bölüm İzle - Çalıkuşu 26. Bölüm İzle

Çalıkuşu 26. Son Bölüm Fragmanı İzle 15 Nisan 2014 - Kanal D, Çalıkuşu yeni bölüm özeti izle, Çalıkuşu Son Bölüm İzle Kanal D - Çalıkuşu 26. Bölümde neler yaşandı?

Abone ol

Kanal D ekranlarının en popüler dizilerinden olan Çalıkuşu dizisi geçtiğimiz salı akşamı sizlerle oldu ve dizi 26. bölüm ile ekranlara gelmişti.

Çalıkuşu dizisine ait son bölüm olan 26. bölüme ait özeti haberinde devamında görebilirsiniz...

Çalıkuşu dizisinde son bölüm neler yaşandı?

Çalıkuşu 26. Bölüme ait özet

Feride, Kamran’la ilgili gerçekleri öğrendiğinde, kaçıp gitmekle gerçekleri kabullenip, yaşamaya devam etmek arasında bir seçimle karşı karşıya kalıyor.

Feride’den günlerdir gerçekleri sakladığı için utanan ve vicdanı sızlayan Kamran, olacak her şeyi göze alıp, doğruları Feride'ye anlatmaya karar verir. Gelecekleri, Feride'nin vereceği karara bağlıdır. Feride olanları kabul eder mi, yoksa sonsuza kadar Kamran’dan gidecek midir?

Kamran'ı üzmek, nişanlısıyla arasını bozmak isteyen Azelya ise, ikisinin kaldıkları kulübeye gider. Kamran'ın canını yakarak kendi acısını hafifletmek ister. Bunu öğrenen Yusuf, Azelya’ya engel olmak için harekete geçer ancak acele etmesi gerekecektir.

Neriman, sokağa atılınca hastalanır ve hastaneye kaldırılır. Hem kendisinin hem de bebeğin hayatı tehlikededir. Kamran, hastaneye çağrılır. Bebeği kendi çocuğu sanan Kamran, yine bir kararın eşiğindedir.

Feride, Neriman'ın Kamran'dan gebe olduğunu öğrenince ne yapacaktır?