BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
MEDYA

'Çakma Müslüm Baba' fena yakalandı! Halk TV'ye başka A Haber'e bambaşka konuştu

Müslüm Gürses'e benzerliğiyle tanınan balıkçı Mehmet Benli, uzatılan mikrofonun siyasi görüşüne göre birbirinin tam zıttı şeyler söylediği video yeniden sosyal medyada TT oldu. Benli, Halk TV'ye 'ekonomi battı' derken, a Haber mikrofonuna "Kriz var diyen yalan söyler" dedi.

Müslüm Gürses’e benzerliğiyle zaman zaman kamuoyunun gündemine gelen balıkçı Mehmet Benli'nin baltayı fena taşa vurduğu video 2 yıl sonra tekrar sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girdi. Üzerinde aynı gömlekle, kısa aralıklarla Halk TV ve a Haber'e birbirinden 180 derece zıt açıklamalar yaptı.

CHP Milletvekili Gürsel Tekin'in yanında Halk TV mikrofonlarına "Valla şu anda hiç iş yoktur. Durum iyiye gitmiyor, Müslüm baba öyle diyor" dedi. Hemen ardından da a Haber mikrofonuna, "Türkiyemiz çok güzel, fırsatçılara Allah fırsat vermesin. Kim diyor ki ekonomik kriz var.  Hayır, olamaz!" dedi. 

Benli kendini nasıl savunmuştu? 

İki farklı televizyon kanalına birer gün arayla farklı demeç vermesinin ise yanlış yorumlandığını söyleyen Benli, “Geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalı geldi. İşlerimizi sordu. O gün tezgâhlara balık sıkıntısı vardı. Bende işlerin çok kötü olduğunu söyledim. Ertesi gün ise balık geldi. Tezgâhlar doldu. Bir başka televizyon kanalı geldi. Onlara ise işler açıldığından dolayı işlerin iyi gittiğini söyledim. Ama insanlar beni yanlış anladı” dedi.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Bu görüntü Bahçelievler'den! Kısıtlamaya rağmen sokakta top oynadılar
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Bursa'da evi alev alev yandı! O sırada yaptığı şey pes dedirtti
Diğer sürücüler müdahale etti! TEM Otoyolu'nda tekmeli ve yumruklu yol kavgası
Rıdvan Dilmen'den Diagne ve Falcao eleştirisi: Biri sakat diğeri kaprisli
Survivor 2021'in ilk fragmanı yayımlandı
Somer Şef'ten Türk mutfağı ile ilgili tartışma yaratacak sözler
Küçükçekmece'de Iraklı iş adamına suikast için geldi bulamayınca korumasını öldürdü
Çukur 110. bölüm ön izleme: 4. sezon 18. bölüm
Son Yaz 2. bölüm fragmanı
Yorumlar 8 yorum