BIST 9.530
DOLAR 32,49
EURO 34,83
ALTIN 2.475,69
HABER /  GÜNCEL

Boyner Kelebek indirimi fırsat ürüleri başladı neler var?

Boyner'in her sene yılda iki kez yaptığı yüzlerce üründe büyük indirim yaptığı Boyner Kelebek indirimi bugün başladı. Boyner Kelebek indirimi 27 Mayıs'ta sona erecek. Peki boyner çılgın kelebek indirimde hangi ürünler kaç paraya satılacak, indirim fırsatları neler? 37 şehirdeki 119 mağazada Boyner şubeleri 24.00'e kadar açık olacak.

Abone ol

Boyner çılgın kelebek indirimi bugün başladı. Boyner indirimi 3 gün sürecek 27 Mayıs'ta sona erecek. Peki Boyner'in hangi şubelerinde hangi illerde çılgın kelebek indirimi var? Hangi ürün kaç paraya satılacak? Çılgın kelebek indirimi kapsamında Boyner şubeleri 3 gün boyunca saat 24.00'a kadar açık olacak. 

Boyner'in, yılda iki kere yaptığı ve her sezon milyonlarca kişinin faydalandığı "Çılgın Kelebek İndirimi" bugün başladı. 

Boyner'den yapılan açıklamaya göre, milyonlarca üründe net yüzde 50 indirimin uygulandığı "Çılgın Kelebek İndirimi", 25-27 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

Boyner’in, 3 gün sürecek indirim kampanyası boyunca, saat 24.00'e kadar açık olacak 37 şehirdeki 119 mağazası ile 2 milyona yakın ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

Boyner’in, kadın giyimden, erkek giyime, çocuk koleksiyonundan, aktif spor veya ev koleksiyonlarına uzanan seçili milyonlarca ürünü kapsayacak şekilde uygulanacak olan kampanya sayesinde, herkes ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmenin keyfini yaşayacak. Yaz sezonunda ihtiyaç duyulacak herşeyde, dünya markalarının koleksiyonlarında, önde gelen spor markalarının ürünlerinde ve kozmetik kategorisinde kaçırılmayacak indirimler uygulanacak.

9 TAKSİT AYRICALIĞI VAR: Boyner’in mağazalarıyla birlikte internet mağazası boyner.com.tr'de de uygulanacak kampanyada, tüketiciler milyonlarca kelebekli üründe net yüzde 50 indirimden yararlanırken, Hopi Paracık kazanma fırsatı, Axess ve CardFinans'a özel 9 taksit ödeme ayrıcalığıyla alışveriş yapabilecekler.

Boyner’in zengin plaj koleksiyonundan mayo seçenekleri, şortlar, rengarenk şapkalar, plaj çantaları, yazın olmazsa olmazı terlikler, rahat ve şık spor ayakkabıları, gözlükler ve aksesuarlar kampanyanın gözde ürünleri olacak.

Ayrıca sevilen markalar da Çılgın Kelebek'e özel fiyatlarla tüketicilerin karşısına çıkacak.