HABER /  EKONOMİ

Borcu olanlara müjde faizler sıfırlandı

Türk Telekom, Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na desteği kapsamda 'Faizleri Sıfırlıyoruz' kampanyası başlattı. Kampanya ile telefon, internet ve mobil hattı iptal edilmiş ancak kuruma halen borcu olan müşterilerin geçmişe dönük tüm borçlarının faizleri silinecek.

TÜRK Telekom, geçmişe dönük borcu olan müşterileri için büyük bir avantaj içeren kampanya başlattı. Türkiye’nin enflasyonla mücadelesine de önemli bir kaktı yapacak 'Faizleri Sıfırlıyoruz' kampanyası ile; 31 Aralık 2017 tarihinden önce telefon, internet ve mobil hattı iptal edilmiş ancak kuruma halen borcu bulunup yasal takipte olan Türk Telekom, TTNET ve TT MOBİL müşterileri yüzde 100 faiz indirimi fırsatından faydalanacaklar.

ÖNÜMÜZDEKİ AYA KADAR DEVAM EDECEK
Ödeme zorluğu içinde bulunan borçlulara kolaylık sağlanması amacıyla düzenlenen kampanya 31 Aralık 2018’e kadar devam edecek. Bu tarihe kadar kampanyadan yararlanmak isteyenler Türk Telekom, TTNET ve TT MOBİL müşterileri borçlarını faizsiz ödeyebilecek.

NERELERE BAŞVURU YAPILACAK
Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom, TTNET ve TTMOBİL müşterileri; Türk Telekom ofis ya da bayileri, PTT ofisleri,anlaşmalı banka gişeleri, Türk Telekom ve anlaşmalı banka internet sayfalarından ödeme yaparak 'Faizleri Sıfırlıyoruz' kampanyası çerçevesinde sağlanan avantajlardan faydalanacakları bildirildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Öğretmenler Günü şiirleri kısa 4 kıtalık 24 kasım şiirleri
Kılıçdaroğlu Erdoğan'a 130 bin lira tazminat ödeyecek
KYK burs başvuru sonuçları açıklandı KYK burs sorgulama
Öğretmeler günü hediyesi erkeğe ne alınır ilginç hediye fikirleri
İran'dan şok açıklama! Suudi Arabistan suikast planlıyor!
18 Şubat evde bakım maaşı hangi illerde yattı yeni liste
Yorumlar 1 yorum