BIST 1.336
DOLAR 7,93
EURO 9,48
ALTIN 462,96
HABER /  GÜNCEL

Bolu'da hava çok kötü meteorolojiden alarm geldi

BOLU için meteorolojiden gelen hava durumu alarmında çok kuvvetli yağış uyarısı bulunuyor. Meteoroloji 18 Ocak 2018 perşembe günü için toplam 16 alarm geçti. Bolu'da bu illerin arasında. Bolu'da sel baskınlarına sebep olabilecek yoğunlukta kuvvetli yağış beklendiğinden vatandaşların dikkatli olması isteniyor.

Abone ol

Meteorolojiden arka arkaya 16 alarm geldi ve Bolu, Düzce, Erzurum, Erzincan, Muş, Bingöl, Elazığ, Urfa, Malatya, Gaziantep, Kilis, Antalya, Adıyaman, Osmaniye, Maraş illeri uyarıldı. 7 ilde kuvvetli kar yağışı beklenirken diğer illerde çok kuvvetli yağmur görülecek. Şiddetli yağış beklenen iller Urfa, Malatya, Gaziantep, Kilis, Antalya, Adıyaman, Osmaniye, Maraş olarak duyuruldu. 

BOLU HAVA DURUMU : Bugün kuvvetli yağış beklenen 9 ilden biri de Bolu oldu.Meteorolojinin Bolu hava durumu alarmı şu şekilde geçti: 'Bugün Bolu çevrelerinde görülecek yağışların kuvvetli rüzgarla birlikte tipi şeklinde Bolu merkezde kuvvetli kar (10-20 cm), yüksek kesimlerinde ise yoğun kar (20-50 cm) şeklinde olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara (ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don olayı) karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Bolu hava durumu tahminini alarmla duyuran meteoroloji 5 günlük raporu da yayınladı. İşte Bolu hava durumu tahmini;

ÖNCEKİ HABERLER
Perinçek ABD'nin Suriye planını açıkladı! Kürdistan'ı...
Elazığ'da kuvvetli kar yağışı 5 günün hava tahmini
Bingöl'de kuvvetli kar yağışı 5 günün hava tahmini
Muş'ta kuvvetli kar yağışı 5 günün hava tahmini
Erzincan'da kuvvetli kar yağışı 5 günün hava tahmini
KPSS sonuçları 2020 önlisans açıklandı mı
Yorumlar