BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55
HABER /  GÜNCEL

Binali Yıldırım mutlu evliliğin sırrını verdi: İtaat et rahat et...

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Antalya'da Mevlüt Demirez ile Zeynep Ayşe Taş çiftinin nikah şahitliğini yaptı ardından da damada başarılı ve mutlu evliliğin sırrını vererek, "İtaat et, rahat et" dedi.

Abone ol

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Antalya'da Cam Piramit Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapılan AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş'ın kızı kendisinin özel kalem müdürü Abdülkerim Taş'ın kız kardeşi Zeynep Ayşe Taş ile Mevlüt Demirez'in düğününe katılarak nikah şahitliği yaptı.

EVLİLİK YOLLARINI DA DUBLE YOL HALİNE GETİRDİK... Evliliklerde iyi günler olduğu gibi zor günlerin de yaşanabildiğini hatırlatan Yıldırım, "Evlilik, Aşık Veysel'in dediği gibi 'uzun ince bir yoldur'. Hemen telaşlanmayın. O yolları sizin için uzun duble yol haline getirdik. Dolayısıyla işiniz çok zor olmayacak ama yine de evlilik hali, güzel günler mutlaka çok olacak. Güzel günleri paylaşıp çoğaltın" diye konuştu.

EVLİLİKTE BAŞARININ SIRRI... TBMM Başkanı Yıldırım, gönül alıp gönül vermenin önemli olduğunu da dile getirdi. Damada "Evlilikle başarının sırrını öğrendin mi?" diye soran Yıldırım, "Öğrenmiş, ben sesli olarak tekrar edeyim. Evlilikte başarının sırrı; 'İtaat et, rahat et'. Zeynep bakıyorum senin de ağzın kulaklarına gitti, hoşuna gitti demek ki ama fazla havaya girme. Sen de 'Peki' demesini bileceksin. Sen hiddetlenince o 'Peki' diyecek, o hiddetlenince sen 'Peki' diyeceksin. Böyle geçinip gideceksiniz." ifadelerini kullandı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in kıydığı nikahta, çiftin diğer nikah şahitliklerini ise AK Parti milletvekilleri yaptı.

Binali Yıldırım başbakanlığı döneminde Tokat mitinginde sahneye gelen yeni evli çifte evlilik cüzdanlarını vermiş ve genç çifte evlilikte başarının sırrın "İtaat et, rahat et'. Bir de birbirinize 'Peki' demesini bilin" tavsiyesinde bulunmuştu.

ÖNCEKİ HABERLER
Egemen Töreli kimdir ne iş yapıyor eşi ve çocukları var mı?
15 aylık kızını döverek öldüren anneden dehşete düşüren ifade
Egemen Töreli kimdir kaç yaşında neden öldü?
Soğan yılbaşına kadar 10 lirayı bulacak
'Adam benim DNA'larımı yemiş' güzellik merkezinde korkunç iddia
Doya Doya Moda Sabiha kimdir yaşı kaç evli mi? Sabiha Rümeysa eşi kim?
Yorumlar 3 yorum