DÜNYA

Bıçaklı kız kavgası pes dedirtti!

Brezilya'da yaşanan olayda, iki kız çocuğunun şiddetli bir kavgaya tutuştuğu görülüyor. Dakikalarca süren kavgadaki korkunç detay kızlardan birinin elinde bıçak tutması. O anlar saniye saniye böyle kaydedildi...

Korkunç olay Brezilya'da yaşandı. İnternette kısa sürede viral olan videoda 13 yaşındaki iki kız çocuğunun şiddetli bir kavgaya tutuştuğu görülüyor.

Ancak dakikalarca süren kavgadaki korkunç detay kızlardan birinin elinde bıçak tutuyor olması. Öte yandan kavgayı izleyen kalabalıkta bıçak tutan kızın annesinin de olduğu beirtildi.

Videoda diğer kıza küfrederek, kendi kızını bıçaklaması için yüreklendiren kadının kızın annesi olduğu öne sürüldü. Kavga şans eseri bir kaç sıyrıkla atlatıldı. Ancak olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar