DÜNYA

Motosikletli faciadan kıl payı kurtuldu! O anlar saniye saniye kaydedildi

HİNDİSTAN'da yolda seyreden motosikletli, karşı yolda kaza yapıp üzerine doğru gelen otomobilden son anda kurtuldu. Dehşete düşüren o anlar motosikletlinin kamerasına böyle yansıdı.

HİNDİSTAN'da yolda seyreden motosikletli, karşı yolda kaza yapıp üzerine doğru gelen otomobilden son anda kurtuldu. Motosiklet ile otomobil birbirine en yakın olduğu anda yavaşlayıp durdu. Otomobilin içinden çıkan iki kişi net bir şekilde görülürken o anlar, motosikletlinin kask kamerasına yansıdı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar