BIST 1.314
DOLAR 7,87
EURO 9,31
ALTIN 478,60
HABER /  İYİ PARTİ

Belediye başkan adaylarının belirlendiği iddiasına Akşener'den cevap

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin büyükşehir belediye başkan adaylarının isimlerinin belirlendiği iddiasına ilişkin, "Bu haberin kaynağı nedir bilmiyorum. Bizden olmadığını söyleyebilirim." dedi.

Abone ol

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin genel merkezi önünde yaptığı açıklamada, her il, ilçe ve beldede aday çıkarmak için çalışmalara devam ettiklerini belirtti.

Bazı basın yayın organlarında yer alan ve İYİ Parti'nin büyükşehir belediye başkan adayları olarak anılan isimlerle ilgili, "İsmi söylenen her arkadaşımızın her görevi en üstün niteliklerle yerine getireceğini sizinle paylaşmam lazım. Çok kıymetli arkadaşlarımız ama bu haberin kaynağı nedir bilmiyorum. Bizden olmadığını söyleyebilirim." ifadelerini kullandı. 

TÜRKÇE EZAN KONUSU
Türkçe ezan konusundaki tartışmalara değinen Akşener,  ezanın camilerin minarelerinden sedasını ilelebet duyuracağını, tartışmalara rağmen bu konuda herhangi bir değişikliğin olmayacağını bildirdi.

AHAT ANDİCAN İSTİFA ETTİ Mİ?
Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Başkanı Ahat Andican'ın görevinden istifa ettiği ve partiden ayrılacağı iddialarına ilişkin de Andican'ın, İstanbul'un önemli aktörlerinden biri olduğunu, sahadaki çalışmalarda daha aktif yer almayı tercih ettiğini ve parti bünyesinde çalışmalarını sürdüreceğini açıkladı.

ÖNCEKİ HABERLER
Muhterem Nur gençlik halleri evlendiğinde kaç yaşındaydı?
Çanakkale Belediye Başkanlığına Süleyman Kamçı aday adayı oldu
Elon Musk Tesla'dan istifa etti yerine bakın hangi isim geldi
MHP İstanbul adayı için iki bomba isim!
Macron'dan sonra İspanya başbakanına suikast girişimi...
Huawei Mate40 Pro, Huawei Online Mağaza'da ön satışa sunuldu
Yorumlar 3 yorum