HABER /  GÜNCEL

Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz Osmangazi dahil mi?

OSMANGAZİ Köprüsü bayramda ücretsiz mi? Kurban Bayramı tatilini kapsayan 9 gün süresince Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki köprü ve otoyollardan geçişler ücretsiz olacak. Bugün Resmi Gazetede yayımlanan karara göre Osmangazi ve Avrasya Tüneli buna dahil değil.

Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz olacak. Beklenen müjdeli habere ilikin karar bugün Resmi Gazete'de yayımlandı. Kurban Bayramı tatilini kapsayan 9 gün süresince Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki köprü ve otoyollardan geçişler ücretsiz olacak.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan Cumhurbaşkanı kararına göre, Kurban Bayramı dolayısıyla 18 Ağustos Cumartesi günü saat 00.00'dan başlayarak, 27 Ağustos Pazartesi saat 07.00'ye kadar "yap-işlet-devret" projeleri hariç olmak üzere Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişlerde ücret alınmayacak.

Aynı karar kapsamında, 21 Ağustos Salı günü saat 00.00'dan başlayarak, 24 Ağustos Cuma günü saat 24.00'e kadar belediyeler ile bunların kurdukları birlik, müessese ve işletmelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri de ücretsiz olacak.

ÖNCEKİ HABERLER
"Yakmayın üstünde Allah yazıyor" dolar protestosunda ilginç anlar
Detoks yaparak hafifleyin!
Erdoğan'ın boykot çağrısı ve ek vergiler ABD'yi ne kadar etkiler?
Yunanistan'dan Hulusi Akar'a davet
Erdoğan çağrı yaptı Adanalılar harekete geçti
2020 kandil günleri takvimi Diyanet yayınladı
Yorumlar 5 yorum