HABER /  AK PARTİ

Bakan Varank ilk dosyasını mahkemesiz çözdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Adalet Bakanlığı uzlaştırmacı belgesiyle ilk dosyasını mahkemesiz çözüme kavuşturduğunu duyurdu.

Abone ol

SANAYİ ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 'uzlaştırmacı' kimliğiyle ilk dosyasını mahkemesiz çözüme kavuşturduğunu Twitter'da duyurdu.

Bakan Varank'ın, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabında yaptığı paylaşım ile Adalet Bakanlığı uzlaştırmacı belgesi sahibi olduğu ortaya çıktı. Bakan Varank, uzlaştırmacı kimliğiyle ilk dosyasını tamamladığını, mağdur ve şüpheli arasındaki sorunu mahkemesiz çözüme kavuşturduğunu açıkladı. Bakan Varank açıklamasında şöyle dedi:

"Sınavlara girerek edindiğim Adalet Bakanlığı resmi uzlaştırmacı kimliğimle ilk dosyamı tamamladım. Ayfer ve Ayşegül hanım arasındaki sorunu mahkemesiz çözerek yargıyı bir yükten kurtarmış olduk. Herkesi bu yeni ve yararlı sisteme destek vermeye davet ediyorum."

Bakan Varank, uzlaştırdığı kişiler ile çektirdiği fotoğrafları ve Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürü Aytekin Sakarya imzalı 'uzlaştırmacı belgesi'ni de Twitter'da paylaştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Şoke eden iddia! İsrail İran'a girebilir
Suriye uyruklu kumyuncuya soygun şoku
Trump o paylaşımıyla gözdağı verdi
Guatr nedir? İşte belirtileri ve tedavi yöntemleri
Netflix kullanıcılarına kötü haber! Son 7 yılın en büyük zammı
Esra Erol'da ATV canlı yayında Tülay Denizli eşinin önüne atıp gitti
Yorumlar 2 yorum