BIST 1.314
DOLAR 7,94
EURO 9,42
ALTIN 478,60
HABER /  EĞİTİM

Bakan Selçuk'a sosyal medyadan teşekkür yağdı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 100 gün içinde 20 bin öğretmen atayacaklarını açıklaması KPSS'ye girip atama bekleyen binlerce öğretmen arasında büyük sevinç yaratmıştı.

Abone ol

Başkan Recep Tayyip Erdoğan 100 günlük eylem planını açıklarken "Ülke genelinde 20 bin sözleşmeli öğretmen daha atıyoruz." demişti. Bu açıklamanın ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Bakan Ziya Selçuk, atama bekleyen öğretmenlere müjdeyi vermişti. O paylaşımın ardından bakan Selçuk'a sosyal medyadan binlerce teşekkür mesajı geldi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: "100 gün içinde 20 bin öğretmen ataması yapacağız. Ülkemizde eğitimin gelişmesi için bizleri sürekli cesaretlendiren Cumhurbaşkanımız Sn. @RT_Erdogan'a, destekleri için Hazine ve Maliye Bakanımız @BeratAlbayrak'a @tcmeb ailesi adına şükranlarımı sunuyorum.Hayırlı ve uğurlu olsun."

SOSYAL MEDYADAN TEŞEKKÜR YAĞDI

Bu paylaşımın ardından mevcut atamalara ek olarak 20 bin kontenjan daha açıldığından emin olan öğretmen adayları sosyal medyada Milli Eğitim Bakanı Selçuk'a teşekkürlerini iletmek için #20BinEkAtamayaTeşekkür hastagi açarak binlerce teşekkür mesajı paylaştı. İşte o mesajlardan bazıları;

ÖNCEKİ HABERLER
Bekçi maaşları ne kadar olacak 2018 net/brüt ücret
Cemile Bayraktar'a Ali Sunal'dan cevap
Bekçilik sınav giriş yeri TC işe sorgulama PA sayfası 2018
KKTC'de patlama: İşçiler ağır yaralandı!
ALES kaç soru oldu kaç dakika geçerlilik süresi kaç yıl?
Esra Ruşan kimdir kaç yaşında Masumlar Apartmanı Esra dizileri
Yorumlar 2 yorum