BIST 1.325
DOLAR 7,83
EURO 9,45
ALTIN 456,77
HABER /  AK PARTİ

Bakan Bozdağ'dan MHP'ye ziyaret

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yozgat'ın Boğazlıyan MHP İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. Bozdağ, 16 Nisan'daki referandumda büyük çoğunlukla "evet" çıkacağını söyledi.

Abone ol

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 16 Nisan'da AK Parti, MHP, BBP ve Recep Tayyip Erdoğan'ın aynı çizgide bir araya geldiğini söyleyerek, referandumda büyük bir çoğunlukla "evet" çıkacağını söyledi. 

Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde MHP İlçe Başkanlığını ziyaret eden Bozdağ, MHP Boğazlıyan İlçe Başkanı Tuna Çetin ve partililere teşekkür etti.

Türkiye'nin tarihi bir süreç yaşadığını ifade eden Bozdağ, şunları kaydetti:

"MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli, 15 Temmuz hain ve kanlı darbe girişimini müteakip yaptığı açıklamada, Türkiye’nin yaşanan bütün olaylar karşısında milletin, devletin bekası ve geleceği için bu hükümet sistemi tartışmalarını sonlandırmak, siyasi istikrar, güçlü iktidar, etkin yönetim ve milletin kazanacağı bir düzene geçmek için bir çağrıda bulundu. Bu çağrı, değişim sürecini başlatan çağrıdır."

Bozdağ, AK Parti'li, MHP’li uzmanların, milletvekillerin bir araya gelerek hazırladıkları bu büyük reform paketinin yine MHP ve AK Parti milletvekillerinin oylarıyla parlamentodan geçtiğini anımsatttı.

Şimdi hakemin Türk milleti olduğunu ve milletin kararını vereceğini ifade eden Bozdağ, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Milletimizin kararının, Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Bahçeli, Mustafa Destici, AK Parti, MHP, Büyük Birlik Partisi çizgisinde duran bir duruşla milletimizin ve devletimizin bekası için büyük bir çoğunlukla 'evet' olarak neticeleneceğine ben yürekten inanıyorum. Herkesin yol arkadaşına bakması lazım, kimlerle yan yana duruyor, kimlerle aynı hedefe koşuyor ona bakması lazım. Ben Türkiye’nin aleyhine çalışanlarla ömrüm boyunca aynı istikamete hiç koşmadım. Bundan sonra da Rabbim koşturmasın, öyle bir zillete de bizi düşürmesin diliyorum. Boğazlıyan’da AK Parti, MHP büyük bir güçtür. Boğazlıyan’dan halk oylamasında rekor bir ‘evet’ sonucu çıkacağına inanıyorum."

MHP İlçe Başkanı Tuna Çetin de ziyaretlerinden dolayı Bakan Bozdağ’a teşekkür ederek, güçlü bir ‘evet’ çıkması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

ÖNCEKİ HABERLER
Türkiye'den Rusya'ya bir günde ikinci uyarı
HDP'li Aydoğan'a hapis cezası
İzmir'de çok sayıda gözaltı! Evlerinden bakın ne çıktı
İstanbul'da son dakika panik anları
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taziye telefonu
Haftasonu açık olacak yerler neresi Bakanlık liste yayınlandı
Yorumlar