BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
MEDYA

Arka Sokaklar 587. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar dizisi 587. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 23 Nisan 2021 Cuma akşamı Kanal D'de...

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Payitaht Abdülhamid 148. bölüm fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Doğduğun Ev Kaderindir 40. bölüm fragmanı
Masumlar Apartmanı 30. bölüm fragmanı
Yasak Elma 107. bölüm fragmanı
Kastamonu'da husumetli iki grup taş ve sopalarla bir birine girdi
Yunan bakana cevabına Tatar'dan destek
Ali nazik nasıl yapılır süper lezzet!
128 milyar dolar nerede diye soranların asıl dertleri Berat Albayrak!
Tramvay gelirken raylara düştü! Yaşamama izin ver detayı şaşırttı
Yorumlar