BIST 1.441
DOLAR 8,40
EURO 10,15
ALTIN 495,19
MEDYA

Arka Sokaklar 540. bölüm 2. fragmanı

Arka Sokaklar dizisi 540. yeni bölümüyle 31 Ocak 2020 Cuma akşamı Kanal D'de olacak. Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar 540. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 31 Ocak 2020 Cuma akşamı Kanal D'de...

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Doğduğun Ev Kaderindir 4. bölüm 2. fragmanı
Zemheri 3. bölüm 2. fragmanı
Benim Adım Melek 18. bölüm 2. fragmanı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölüm 3. fragmanı
Depremde enkaz altında kalan Mustafa Emir'in kurtarılma görüntüsü ortaya çıktı
Antalya'da genç kız takla atan otomobilde hayatını kaybetti
60 saniyede bugün (27 Ocak 2020)
Elazığ seferberliğinde 3. gün
Afganistan’da uçak düştü
Elazığ'daki arama kurtarma ekipleri dualarla bölgeden ayrıldı
Yorumlar