BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
MEDYA

Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar dizisi 527. yeni bölümüyle 18 Ekim 2019 Cuma akşamı Kanal D'de olacak. Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar 527. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 18 Ekim 2019 Cuma akşamı Kanal D'de...

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Payitaht Abdülhamid 92. bölüm 2. fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Afili Aşk 18. bölüm 2. fragmanı
Aşk Ağlatır 6. bölüm 3. fragmanı
Elimi Bırakma 49. bölüm 2. fragmanı
Terör yandaşları İHA muhabirine saldırıp telefonunu gasp etti
BBC IŞİD'lilerin tutulduğu cezaevlerine girdi
Uşak'ta dedektif gibi iz süren baba oğlunu cezaevinden kurtardı
Kayseri'de belediye binasına silahlı saldırı
60 saniyede bugün (11 Ekim 2019)
Yorumlar