BIST 4.951
DOLAR 18,62
EURO 19,43
ALTIN 1.047,78
MAGAZİN

'Annem gözümün önünde intihar etti' Bayhan'dan Kanal D'de şok itiraf

Kanal D'de yayınlanmaya başlayan 2. Sayfa programına konuk olan Bayhan, annesinin gözünün önünde intihar ettiğini belirterek çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bayhan'ın yıllar içindeki değişimi ise gözlerden kaçmadı.

Katıldığı programda 14 yıl önce katıldığı Popstar yarışmasından sonra hayatının nasıl değiştiğini anlatan 38 yaşındaki Bayhan, " Çok dibe vuruşlarım oldu. Burada önemli olan bu yaraları sevenlerinize göstermemeniz." şeklinde konuştu. Popstar döneminde tüm Türkiye'ye damgasını vuran Bayhan sözlerine şöyle devam etti:

"14 yıl önceki ‘Popstar’ yarışmasına bakınca o görüntülerde hiçbir şeyi bilmeyen bir çocuk var. Bilmediği bir dünyaya yaklaşan bir çocuk. Şarkı söylemek en büyük hayalimdir, hala şarkı söylüyorum. Çok uzun bir ara verdim. Yavaş yavaş geri dönüyorum. Yarışmanın üzerinden 14 yıl geçti."

"Her şey bir tecrübe. Her şey hayatın kendisi. Tecrübelerimizi yaşadık.Ben hayatı gezerek, keşfederek yaşamayı sevenlerdenim. Teknolojiden uzak, doğayla iç içe koyunlarla gezmek bile çok güzel.

Tabiatta var olan her şeyin size bir pozitif etkisi vardır. Ben bunu meditasyon olarak gördüm. Çobanlık da öyle bir şey. Bazen bir ağaca bakarsınız, o sizi rahatlatır. Ben hala bir değişim içerisindeyim. Çıkmazlarımdan çıktım."

 

Sitene Ekle
Etiketler