BIST 1.123
DOLAR 7,82
EURO 9,20
ALTIN 477,18
HABER /  GÜNCEL

Aman şemsiyesiz sokağa çıkmayın!

Meteoroloji yeni günde beklenen hava sıcaklık tahminlerini yaptı

Abone ol

Meteoroloji hafta sonunu dışarıda geçericekleri üzecek haberi verdi. Bugün birçok ilde yağış etkisini gösterecek. Üstelik yüksek kesimlerde ise kar var...

İşte yurtta hava durumu...

Yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz kıyıları, Orta ve Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeydoğusu, Doğu Akdeniz'in doğusu, Güneydoğu Anadolu'nun kuzeyi ve batısı ile Doğu Anadolu'nun batısının aralıklı yağmur ve sağanak, bu sabah ilk saatler ve gece saatlerinde Sivas, Yozgat, Kayseri, Tunceli ve Erzincan'ın yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın Marmara ve Kıyı Ege'de kuzey ve kuzeydoğu, Orta ve Doğu Karadeniz'de kuzeybatı yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/Saat) esmesi bekleniyor. İç Anadolu, İç Ege ve Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde bu sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

MARMARA:Parçalı, kuzeyi ve doğusu çok bulutlu, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova ile Çanakkale, Balıkesir, Bursa ve Kırklareli'nin kuzey kıyı ilçelerinin hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/Saat) esmesi bekleniyor.

EGE:Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde bu sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor. Rüzgarın Kıyı Ege'de kuzey yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/Saat) esmesi bekleniyor.

AKDENİZ:Parçalı, doğusu çok bulutlu, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş çevrelerinin aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU:Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin doğusunun (Kırşehir, Yozgat, Kayseri, Kırıkkale ve Sivas) aralıklı yağmur ve sağanak, sabah ilk saatler ile gece saatlerinde Sivas, Yozgat ve Kayseri'nin yükseklerinde karla karışlık yağmur ve yer yer kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde bu sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

BATI KARADENİZ:Parçalı ve çok bulutlu, kıyı kesimlerinin aralıklı hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde bu sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ:Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak, gece saatlerinde Gümüşhane, Bayburt ve Artvin'in yükselerinin karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı gececeği tahmin ediliyor. Rüzgar; Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında kuzeybatı (Karayel) yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/Saat) esmesi bekleniyor.

DOĞU ANADOLU:Parçalı ve çok bulutlu, batısı (Malatya, Elazığ, Tunceli, Erzincan ve Bingöl) ile Bitlis çevrelerinin aralıklı sağanak, sabah ilk saatler ile gece saatlerinde Tunceli ve Erzincan'ın yükseklerinin karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU:Parçalı ve çok bulutlu, kuzey ve batısının aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

HAFTA SONU HAVA NASIL OLACAK?

screen-shot-2012-11-24-at-9.58.19-am.png

screen-shot-2012-11-24-at-9.58.23-am.png

ÖNCEKİ HABERLER
Volkswagen'de 4 bin 600 liralık indirim
1 lira için bu yapılır mı?
Arınç Yemen'de Osmanlı Kışlası'nda
Elektrik faturalarında büyük oyun!
Türkiye ilk 10 ekonomiye girecek
Ahmet Selçuk İlkan yaşı kaç evli mi eşi Gülten İlkan kimdir?
Yorumlar