YAZARLAR

Ama roketler boş araziye düştü!

Sonunda bazı seyleri daha başlamadan bitirir hale geldik. Katil Esad'ın askerlerini Afrin'e sokma girişimi başladığı gibi sona erdi.

Süleyman ÖZIŞIKsuleyman@internethaber.com

Sonunda bazı seyleri daha başlamadan bitirir hale geldik. KatilEsad'ın askerlerini Afrin'e sokma girişimi başladığı gibi sonaerdi. 

Görüntüleri izlemişsinizdir. İzlemeyenler için anlatayım. 

Esad'a bağlı güçler silahlı araçların üzerinde zafer işaretiyaparak Afrin'e doğru ilerliyor. 

O sırada tepelerinde dolaşan İHA'nın gözleri her hareketlerinian be an izliyor. Tam harekete geçtikleri anda göz, koordinatlarıveriyor. Fırtına Obüsleri harekete geçiyor, atılan bombalarneredeyse on metre yakınlarındaki boş araziye düşüyor.

Açın o görüntüleri dikkatlice izleyin!

Bombaların düştüğü yerde bir Hilal görüntüsü oluştuğunugöreceksiniz. Bir başka deyişle Osmanlı'nın savaş taktiği olan KurtKapanı şeklinin top gülleleriyle nakşedildiğine şahitolacaksınız. 

Bombaların düşmesiyle birlikte, biraz önce zafer işareti yapan Esadgüçleri tırım tırım gerilemeye başlıyor. 

O anlarda canlı yayında olan Suriye televizyonunun muhabirlerigörüntüyü tüm dünyaya telaş ve panik halinde anlatıyor. 

Ne dedikleri belli değil.

"Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz, vay şöyle olmuş, vayböyle olmuş, söylemem görüyorsunuz" diyorlardır herhalde,bilemiyorum.

Afrin'de yaşanan kısaca şudur:

"Kim olduğuna bakılmaksızın, gözümüzü kırpmadanvururuz" sözümüzü tutup tutmayacağımızı öğrenmek için bizitest ettiler. Niyetimizi ve kararlılığımızı sınadılar. Aynızamanda, "İzleniyor muyuz?" sorusununcevabını almak istediler.  Tüm bu soruların cevabını birseferde aldılar. 

Dedim ya...

Artık bazı oyunları başlamadan bitirir hale geldik. "Neyaparsanız yapın, biz bu yoldan dönmeyiz. İstikamet önce Afrin,sonra Münbiç" dedik. Yaşanan paniğin nedeni biraz dabundan kaynaklanıyor. 

Esad ne yapacağını şaşırdı, Amerika ise ne yapacağını heptenşaşırdı. Kurdukları tuzaklar, oynadıkları oyunlar tek tek başlarınageçiriliyor. Kıvırdıkça kıvırıyor, sancı tutmuş gebe kadın gibikıvranıyorlar.

Biz ise terörü bölgeden kazımak için yolumuza devam ediyor,yaptığımız hamlelerle  teröristleri kurtarmaya çalışanlara,"Aslan ile avın arasına girilmez" mesajıveriyoruz. 

Herşey istediğimiz gibi gidiyor.

Fırtına Obüsleri terör yuvalarını tarumar ediyor. Siha'cıSezgin'e inat hava araçlarımız teröristlerin başınıçıkardığı her noktayı görüyor ve bombayı bırakıyor.

Hem de canlı hayında...

Hem bombayı bırakıyor, hem de bombalama anını dünyaya HDkalitesiyle izletiyor.

Bu arada...

TSK'nın Esad güçlerine yaptığı şeye askeri dilde"Caydırıcı atış" deniyor. "Görüyorum veuyarıyorum. Biraz daha yaklaşırsan bu bombalar tepeneiner" anlamına geliyor bu atışlar. 

Siz bunu, "İstersem, bu roketleri ağzınızdapatlatırım" diye de okuyabilirsiniz. 

Gel gör ki içimizdeki sütü bozuklar bu durumu bıngıldakbeyinleriyle yorumlayıp, “Ama roketler boşaraziye düştü” diyor. Allah askerimizi ve polisimizikorusun. En çok da içimizdeki hainlerden!.. 

Sahi...

Hazır milli ve yerli silahlar üretiyoruz. Selçuk Bayraktar böyletipitipleri roket misali Afrin'e Münbiç'e fırlatacak bir alet yapsane güzel olur!

Yahu vallahi çok güzel olur!

Yorumlar30 yorum