BIST 4.813
DOLAR 19,18
EURO 20,79
ALTIN 1.214,64
HABER /  SEÇİM  /  YEREL SEÇİMLER 2019

Altıeylül seçim sonuçları 2019 Balıkesir yerel seçim sonuçları

ALTIEYLÜL seçim sonuçları AA'dan canlı yayınla internethaber.com sitesinde olacak, Balıkesir yerel seçim sonuçları açısından Altıeylül ilçesi veriler önemli.

Abone ol

Altıeylül ilçesinin 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçları Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışanda kritik önemde. Balıkesir Büyükşehir Belediye seçimlerinde bilindiği gibi Cumhur ittifakı ile Millet İttifakı yarışıyor. 

Altıeylül ilçesinde yerel seçimlere, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararı uyarınca, Adalet ve Kalkınma Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Büyük Birlik Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti, Demokratik Sol Parti, Halkların Demokratik Partisi, İYİ Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Saadet Partisi, Türkiye Komünist Partisi ve Vatan Partisi katıldı. 

Altıeylül seçim sonuçları : 2019 yerel seçimlerinde Balıkesir genelinde olduğu gibi Altıeylül ilçesi Belediye Başkanlığı için de kıyasıya bir rekabet vardı. Altıeylül seçim sonuçları Anadolu Ajansı verileri ile internethaber.com sitesinde yer alacak. Aşağıda yer alan linkten Balıkesir Altıeylül yerel seçim sonuçlarının anlık verilerine seçim yasağının kalkması ile birlikte ulaşabilirsiniz. 

Balıkesir ilçeleri ve Altıeylül seçim sonuçları sayfası - tıklayın

2014 Altıeylül seçim sonuçları nasıldı? : Peki geçen seçimde Balıkesir Altıeylül Belediye Başkanlığı seçimini hangi partiden, kim kazanmıştı? 2014 yerel seçimlerinde Altıeylül Belediyesi için yaşanan seçim yarışı sonrasında sonuçlar şöyle olmuştu:altıeylül ilçesi seçim sonuçları

2014 yılı Balıkesir yerel seçim sonuçları : 2014 Türkiye yerel seçimleri'nde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve 20 ilçenin belediye başkanı seçilmişti. Sonuçlar şöyleydi:

balıkesir yerel seçim sonuçları