HABER /  FENERBAHÇE

Ali Koç, Volkan Demirel tartışmasının detayları ortaya çıktı

Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in kadro dışı kalmasına neden olacak sürece giden 'Ali Koç ve Semih Özsoy'la' yaptığı görüşmenin detayları ortaya çıkmaya başladı.

Fenerbahçe'de son günlerde yaşanan tatsız olayların ardından başkan Ali Koç, önceki gün FBTV'de çok önemli açıklamalar yaparken taraftarların en çok merak ettiği 'Volkan Demirel' konusundaki gerçekler de gün yüzüne çıktı.

"Evine gittiğim tek futbolcu Volkan'dır. Onun bende yeri ayrı" dediği kaptanla geçen günlerde yaşadığı sözlü tartışmaları kamuoyuyla paylaşan başkanın, Volkan ile yaptığı konuşmada çok üzüldüğü ve sinirlendiği orta çıktı.

TARTIŞMA SIRASINDA ZOR ANLAR YAŞADI
Deneyimli kalecinin kendisine bir türlü söz hakkı tanımaması üzerine kıpkırmızı olan başkanın, sağ kolu Semih Özsoy'un da Volkan Demirel'le münakaşa etmesi üzerine iyice gerildiği öğrenildi. Volkan toplantı odasından çıktıktan sonra başkanın yanına gelenler de onun için çok endişelendi.

'MERAK ETMEYİN BEN İYİYİM'
Ali Koç'un yüz ifadesini görenler kendi aralarında "Acaba kulüp doktorunu çağırsak mı?" diye konuşurken, bu diyalogları duyan başkan "Endişelenecek hiçbir şey yok. Ben gayet iyiyim. Beni merak etmeyin" diyerek ortamı sakinleştirdi.

KADRO DIŞI BIRAKMAKTAN BAŞKA ÇARE KALMADI
Daha sonrasında asbaşkan Semih Özsoy'la durum değerlendirmesi yapan sarı-lacivertlilerin 1 numarası çok üzülse de kulübün en eski oyuncusu Volkan'ın süresiz olarak kadro dışı bırakılması kararını aldı.

ÖNCEKİ HABERLER
Süleyman Özışık Küçükçekmecelilerle buluştu
Kayseri'de yakalanmışlardı! 2 eşli teröristte flaş gelişme
Polonya'nın yeni Lewandowski'si Piatek
Bakan Soylu'dan taksicilerle ilgili talimat! 81 ile genelge gönderildi
Trump kafayı yedi dediği FED Başkanı Jerome Powell'i kovacak mı?
3 aylar başlangıç tarihi 2020 hangi ayda olacak?
Yorumlar 3 yorum