HABER /  İYİ PARTİ

Akşener aldığı duyumu açıkladı! 'Umarım doğru değildir'

İYİ Parti lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Konya'da vatandaşlarla buluştu. Akşener, Erdoğan'ı ve ekonomi politikalarını çok sert bir dille eleştirdi. Bir de duyum aldığını belirten Akşener, Konya Organize Sanayi'de kriz nedeniyle 935 işçinin işten atıldığını söyledi.

İYİ Parti lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Konya'da vatandaşlarla buluştu. Akşener’in Kılıçarslan Kent Meydanı’nda yaptığı mitinge yağmura rağmen binlerce vatandaş katıldı.

"Kendi yandaşlarınızı zengin etmek için Türkiye ekonomisinin içine tükürdünüz" diyen Akşener, Erdoğan'ı ve ekonomi politikalarını çok sert bir dille eleştirdi. Bir de duyum aldığını belirten Akşener, Konya Organize Sanayi'de kriz nedeniyle 935 işçinin işten atıldığını söyledi.

Akşener'in açıklamaları şöyle:

“Bu meydanda Cumhurbaşkanı diye bağıranların çoğu kadınlar. Kadın bir şeye karar vermişse gereğini yapar. İstiklal mücadelesinde de böyle. Oldu Kadınlarımız böyle yüksek bir ses veriyorsa bu iş olmuş demektir.

Akşener Erdoğan'ın meydanlarda neden adını söylemediğini açıkladı!

"UMARIM DOĞRU DEĞİLDİR"

Buraya gelirken bir duyum aldım, umarım doğru değildir. Konya'da organize sanayi bölgesine ekonomik sorun sebebiyle 935 işçinin işten çıkarıldığını duydum. Konya sanayinin merkezi. Şeker fabrikalarını sattılar biliyorsunuz. Buradan satın alanları uyarıyorum 25'inde bu satışları iptal edeceğim sakın ola ki el sürmeyin. Kurumların için berhava ettiniz. Şimdi şeker fabrikaları gitti. Konya'da da bir şeker fabrikası var. Dünya markası haline gelen bir fabrika. Satılan şeker fabrikalarının sebebi şu, diyorlar ki zarar ediyormuş. Az ye be kardeşim, az harca be kardeşim. 1100 odalı sarayda oturuyorsun. İtibardan tasarruf olmazmış.”

ÖNCEKİ HABERLER
e-okul veli bilgilendirme sistemi giriş yap 2018
Manda Kaymaklı Höşmerim Tatlısı nasıl yapılır?
Numan Kurtulmuş'tan çok net dolar mesajı
Bakkala gitti 5 dakika sonra eli ayağı ters geldi
e okul karne notları öğrenme takdir teşekkür hesaplama ekranı 2016
Adana mutabakatı nedir hangi ülkeyle yapıldı Adana mutabakatı maddeleri
Yorumlar 47 yorum