BIST 1.496
DOLAR 7,30
EURO 8,83
ALTIN 413,21
HABER /  GÜNCEL

Akbank personel alım ilanı şartlar-Şubat 2018

2018 Şubat ayında devlet ve özel bankalar personel alım ilanlarını yayınladılar. Akbank Türkiye'in dört bir yanından yeni çalışma arkadaşları arıyor. Peki Akbank iş başvurusu ne zaman, kimler iş başvurusunda bulunabilir ve Akbank 2018 Şubat iş başvuru şartları nelerdir?

Abone ol

Türkiye'nin dört bir yanında onlarca şubesi olan devlet bankaları ve özel bankalar 2018 Şubat ayında yeni personeller alacak. Bankacılık tecrübesi olan, bankacılık bölümünden yeni mezun olmuş ya da en az lise mezunu olmak adaylarda aranacak özelliklerin başında geliyor. Her bankanın iş alım ilanında detaylı bilgiler verilmektedir. Peki Akbank 2018 Şubat ayında kaç personel alacak, başvuru şartları neler?

BANKA PERSONELİ OLMAK İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI: Türkiye'de faaliyet gösteren yerli ve yabancı 30'dan fazla banka bulunuyor. Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde şubeleri bulunan bir çok bankanın farklı unvanlarda personel alımı ihtiyaçları için alımlar gerçekleştiriliyor. Bankalar bu alımları kariyer ilan siteleri üzerinden ve bankanın resmi internet siteleri üzerinden alıyor. Başvuru koşulları bankalarda farklılık gösteriyor. Birçok banka en az lise mezunu personel alımı yapıyor. Bazı Bankalarda yeni mezun olan adayları iş başvrusu kabul ediyor. 

ŞUBAT AYI PERSONEL ALIMI YAPAN BANKALAR: Denizbank, Şekerbank, Akbank, İşbankası, Garanti bankası, Yapıkredi bankası, ING Bank personel alımı yapıyor. Yapıkredi yeni yayımladığı personel alımı ilanında bir çok unvanda başvuru alacak. İzmir, İstanbul, Kocaeli illerinde görev alacak olan personeller en az lise mezunu tecrübeli ve tecrübesiz

AKBANK BANKASI İŞ İLANI: Akbank kariyer ilan siteleri üzerinden yapılan ilana göre 43 pozisyon için İstanbul, Kocaeli, İstanbul illerinde görev almak üzere personel alımları yapacak. Başvuru devam ediyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Profesör Emin Ersoy kimdir? Yerli doktor Nowzaradan
Martin Schulz görevinden istifa etti!
Sevgililer günü mesajları resimli uzun kısa aşk sözleri
Metin Külünk'ten çok konuşulacak Kılıçdaroğlu iddiası!
14 Şubat erkeğe alınacak en güzel sevgililer günü hediyesi ne?
Kaçan PKK'lılar bakın hangi ülkeye gidiyor? Azeri ajans yazdı
İlber Ortaylı isyan etti: Cahil ve sapıklar var
Liseye geçiş MEB-2018 örnek sorular sayısal bölüm
27 ilde büyük FETÖ operasyonu onlarca gözaltı
Boşanmak isteyen eşten suçlamalar: Her gün iç çamaşırını değiştiriyor
Yorumlar