BIST 1.124
DOLAR 7,67
EURO 8,93
ALTIN 459,14
HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

AK Partili Mehmet Metiner: Duydukların doğru Reis!

Eski AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "Duyuyorum ki vatandaşlarıma yeterli ihtimamı göstermeyenler var" ifadesi nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hitaben bir yazı kaleme aldı. Metiner, "Sözlerini duyduğumda benim yüreğim soğudu. 'İşte milletin adamı bu' dedim" ifadesini kullandı.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Üsküdar mitinginde söylediği “Duyuyorum ki belediyelerimizde vatandaşlarımıza yeterli ihtimamı göstermeyenler var.” açıklaması yankı uyandırdı. Erdoğan'ın AK Partili belediyelere, milletvekillerine ve teşkilatlara yönelik uyarısı, eski AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner'in gündemindeydi.

Star gazetesinde "Duydukların doğru Reis" başlığıyla yayımlanan yazısında yazar, bu sözleri duyduğunda yüreğinin soğuduğunu belirterek, “İşte milletin adamı bu!” dedim. Millet seni her halinle seviyor Reis! Saha çalışmalarında bunu görüyoruz." ifadelerini kullandı.

Ötesi var Reis, ötesi!

Yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenen Metiner,  "Keşke sadece yeterli ihtimamı göstermemekle kalsalar… Ötesi var Reis, ötesi!  Kibir budalaları gibi dolaşanların tafraları şahsınız dolayısıyla AK Parti’ye gönül verenleri ziyadesiyle incitiyor." diye yazdı.

Seçildikten sonra vatandaşlarla neredeyse bağını kesenler az değil

Metiner, seçildikten sonra vatandaşla bağlarını kesenlerin az olmadığını, fakir fukara evlerine gidip onlarla yürekten hemhal olanların sayısının yok denecek kadar az olduğuna dikkat çekti.

Sahada vatandaşlarla gönül köprülerini atan belediye, vekil ve teşkilat sorunlarıyla uğraştıklarını belirten Metiner, tarihi bir uyarıyla yazısını tamamlıyor:

Kendilerine çeki düzen vermezlerse

"Senin kalbini kıranlara inat bu millet senin millet için çarpan o asil kalbini bildiği için senden vazgeçmiyor. Yoksa millet, gönlünü kıranlara çoktan cezasını keserdi. Bu yürekten milleti sahiplenen uyarıların sayesinde gönlü kırıkları yeniden toplamak kolaylaştı. Seçim sonrasında bu uyarılar doğrultusunda teşkilatlarımız, milletvekillerimiz ve belediyelerimiz kendilerine çeki düzen vermezlerse milletimizin uyarısı inanın farklı olur.  Demedi demeyin!" 

Mehmet Metiner'in yazısının tamamı

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Konya Ovası'nda tespit edilen obruk sayısı 325'e ulaştı korkutan görüntü Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Nevruz adetleri neler bugün neler yapılır evlilik rivayeti
Down sendromu günü sözleri resimli down sendromu mesajları
Igor Tudor geri döndü
Kasapoğlu'ndan yabancı sınırlaması açıklaması
A Milli Futbol Takımı Arnavutluk'a gitti
Esra Tokelli kimdir Masterchef Esra kimin kızı Çerkes mi?
Yorumlar 7 yorum